Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra po W-F


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Grając w piłkę nożną zaczęło mnie boleć lewe jądro. Nie zostałem trafiony piłką, ani kopnięty. Czy może to być spowodowane jakimś gwałtownym ruchem ? Istnieje może taka możliwość, że sam uderzyłem się w jądro ? ( wydaje mi się, że ból się zaczął po uderzeniu piłki zewnętrzną częścią prawej stopy od strony lewej nogi. Aby tak uderzyć, przełożyłem dość szybko prawą nogę na miejsce lewej nogi i może wtedy w jakiś sposób zgniotłem sobie jądro ? Największy ból czuję, gdy dotykam jądra od spodu, od czasu do czasu ból sam z siebie pulsuje do ok. połowy odległości od pępka do penisa, oczywiście tylko z lewej strony, a po chwili ustaje. Dosyć niekomfortowo się siedzi oraz chodzi z czymś takim, o bieganiu nie ma mowy. Raz już zdarzyło mi się coś takiego, było to podczas zwykłego siadania. Nagle poczułem ostry ból i natychmiast wstałem. Na szczęście ból zniknął w przeciągu 12h, a ten ciągnie się już ponad 24. Jakieś porady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację. musisz udać się jak najszybciej do lekarza rodzinnego. Opisać mu tą całą sytuację a on prawdopodobnie skieruje Cie na badania usg dzięki ktorym zostanie postawiona Ci diagnoza. W moim przypadku było to zapalenie jądra i tydzien pobierania antubiotyku dożylnie w szpitalu oraz kilki kroplówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×