Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększający się brzuch przy zdrowym trybie życia


Gość kropekla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kropekla

Od kilku miesiecy zaczal powiekszac mi się brzuch,choc zdrowo się odrzywiam,niestety nie maiłam czsu pójść do lekarza bo pracuje po kilkanaście godzin dziennie a kiedy już sprubowałam kolejki do specjalistów są tak duże że trzeba czekać kilka tygodni.Wiele osób z mojego otoczenia myslało lub muśli że jestem w ciąży.Kiedy prubuje wciągac brzuch bardzo mnie boli.A w ciąży nie jestem.Najgorzej jest kiedy napije sie drinka lub piwa wtedy po 2-3 godzinach siedzenia ból jest nie do wytrzymania i musze natychmiast położyć sie.Wychodzą nia mnie poty a ból jest tak silny że drżą mi nogi i robi mi się słabo.Mam 30 lat i przeszłam jedna ciążę z powodzeniem w wieku 22 lat.Pomózcie jak możecie.Bo żadne lekko strawne diety nie pomagaja nawet kiedy stosuję je przez ilka tygodni a brzuch dalej rośnie.Nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów ze zdrowiem a teraz jest to dla mnie zmorą.Waże 62 kg a wygladam i czuje sie jak bym ważyła z dobre raz tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trudno powiedzieć co może być przyczyną takich dolegliwości bez dokładniejszych informacji. Można udać się najpierw do lekarza rodzinnego, który przede wszystkim Panią zbada i zleci potrzebne badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×