Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dyskomfort w ściąganiu napletka z penisa


Gość Hubert17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17lat i morze to nieprawdopodobne ale dopiero co odkrylem ze trzeba sciagac napletek z penisa wiec sciagac go jak tylko moge w kapieli i po za nia i udaje mi sie w stanie spoczynku penisa dosc juz za koncowke rzaledzia jednak ze nie umiem zrobic tego w czasie zwodu zwykle masturbujac sie nigdy niesciagalem go gdyz nie wiedzialem ze trzeba i oto moje pytanie jak zaczac go naciagac w czasie zwodu jeszcze dopiero sie ucze sciagac go w czasie spoczynku wiec prosze o lekkie wytlumaczenie oraz mam pytanie czy moge czuc dyskomfort lekki, bul gdyz chcialbym wykluczyc prawdopodobienstwo stulejki i innych chorub w czasie spoczynku zchodzi bez wiekszych problemow tylko mam maly dyskomfort jak go dotkne to bardzo dziwne uczucie czy to minie za jakis czas? przypomne ze wczoraj wieczorem pierwszy raz go sciagnelem, jezeli byla by potrzebna wizyta u urologa to czy mogl bym isc prywatnie na wizyte w wieku 17lat bez osoby doroslej dzienkuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wg. to piszesz jakbyś miał 7 lat a nie 17 *) (tutaj dałem buźkę puszczającą oko, ale na tym forum nie można postawić średnika! ):( ) morze = Duży akwen połączony z oceanem chorub = czegoś takiego nawet nie ma :L Tak, wiem, czepiam się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×