Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Metanabol i siłownia po operacji żylaków powrózka nasiennego


Gość Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc . mam 16 lat miewam taki problem ze od pol roku mam zylaki powrozka . ale z tego co wiem to przeciez ma bolec itd . a u mnie jest tak ze mam jakies glisty nad lewym jadrem . NIeboli mnie to wogole , troszke odczuwam dyskomfort ale nic sie nie dzieje . Teraz zaczynam chodzic na silownie , w pazdzierniku bede brat metanabol i mam pytanie czy moze sie stac pozwaznego z moim czlonkiem jezeli to zazyje ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 i sterydy ,zapisujesz sie na silownie i zaczynasz od czegoś o czym pojęcia nie masz? Tak sterydy szkodzą ,blokują przysadke mózgową ,ktora odpowiedzialna jest za pobudzanie jader to wytwwrzania teścia,takze oczekuj zablokowania i pomniejszenia genitalii . Pomysl troche a nie bezkrytycznie bierzesz sie za coś o czym nic nie wiesz. W twoim przypadku dieta ,suplementy sterydy to droga dla zawodowców ,którzy swietnie znają swoj organizm .mając odpowiedni staż i osiągi gdzie na zwyklych mozliwosciach nie mogą nic wiecej osiągnąc . Co za ludzie masakra ,żal . Twoja sprawa Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenenk_edit

16 i sterydy ,zapisujesz sie na silownie i zaczynasz od czegoś o czym pojęcia nie masz? Tak sterydy szkodzą ,blokują przysadke mózgową ,ktora odpowiedzialna jest za pobudzanie jader to wytwwrzania teścia,takze oczekuj zablokowania i pomniejszenia genitalii . Pomysl troche a nie bezkrytycznie bierzesz sie za coś o czym nic nie wiesz. W twoim przypadku dieta isuplementy a natomiast sterydy to droga dla zawodowców ,którzy swietnie znają swoj organizm .mając odpowiedni staż i osiągi gdzie na zwyklych mozliwosciach nie mogą nic wiecej osiągnąc . Co za ludzie masakra ,żal . Twoja sprawa Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei cwicze juz jakis czas, mialem stwierdzone zylaki powrozka nasiennego, moj lekarz odradzil zabieg w moim wypadku (jest specjalista w tej dziedzinie). Obecnie zaczalem cykl na metanabolu, 10 dzien a po stosunku seksualnym zaczynam odczuwac tępy bol (nie jest to tez jakis super bol), ale z drugiej strony miewalem tak juz wczesniej. Kwestia tylko czy ktos orientuje sie dokladnie czy jest przy stwierdzonych zylakach powrozka nasiennego typowe przeciwwskazanie do stosowania metanabolu. Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×