Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęk na penisie po masturbacji


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo wczoraj się masturbowałem i po jakiejś 1 godz. zrobił mi się obrzęk na napletku i jak czytałem w innych pytaniach to powinno zejść po kilku dniach?? Bardzo się tym przestraszyłem proszę o odpowiedz. Mam 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. wypiłem 4 piwa na mieście potem przyszedłem do domu i po 6 tygodniach przerwy sobie zwaliłem. Rano gdy się obudziłem mój penis był w spoczynku a na nim pełno skóry, która na dodatek z jednej strony opuchła i jest wielkości orzecha laskowego... dobrze że są takie strony bo dzięki haemophilus, już się mniej boje i mam nadzieje że mi to za 2 dni wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie piszcie tutaj bzdur! Penis jak każdy organ jest po to aby go używać. Natura nie lubi gdy jakiś potrzebny dany nam organ jest nie używany. To ta&#312* jakbyście nie używali oczu zasłaniając je ciemnymi okularami na całą dobę lub uszu wkładając zatyczki lub innych zmysłów tłumiąc je świadomie.... Mam 50 lat i od 15 roku życia często się masturbowałem czasem rano i wieczorem, czasem 7 razy w tygodniu... aż w 29 roku życia się ustatkowałem, ożeniłem się, mam dwoje wspaniałych dzieci. W małżeństwie różnie to bywa raz uprawiamy seks codziennie tak było zaraz po ślubie teraz dwa, trzy razy w tygodniu. Czasem raz w tygodniu jak żona ma menstruację...potem nadrabiamy i dzień w dzień ostra jazda! W swoim życiu jak można więc łatwo obliczyć miałem tysiące, tysiące wytrysków i myślę, że jeszcze wiele przede mną. Nie narzekam na satysfakcję seksualną i nigdy nie narzekałem na żadne bóle prącia na prostatę/ ostatnie badania ok./ czy inne pochodne dolegliwości. Choć teraz popęd mój troszeczkę zmalał nie mogę narzekać na brak zadowolenia. Myślę , że te Wasze dolegliwości mogą się brać z przesądów, uprzedzeń gadania jakiś nawiedzonych ludzi czy strachów księdza proboszcza, że to grzech itd. ale przede wszystkim z powodu rzadkiego używania tego wspaniałego instrumentu jaki nam dala natura. Używajcie go do 100 lat życia a nawet dłużej a on, prostata, serce i całe ciało dłużej będą zdrowe..Pozdrawiam nieśmiałych i życzę odwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy strasznie przedłużył mi się czas masturbacji. Przez dwa dni masturbowalem się w sumie 6h (3h jednej nocy i 3h drugiej). Gdy się obudzilem mój członek jest tak słuchniety, że w obwodzie bez erekcji jest większy niż przy normalnym wzwodzie. Strasznie się przestraszyłem. Czytałem po forach, że może to być grzybica, stulejka A nawet kiła. Całe szczęście przeważają odpowiedzi o samoistnym zejściu opuchlizny. Jeżeli to nie nastąpi to zostaje mi tylko urolog..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×