Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Znamię (brodawka) na głowie


Gość Kuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanie. Mam z tyłu głowy pod włosami (mam długie włosy, jestem facetem) tuż nad *końcem karku* znamię - brodawkę wielkości centymetra może, wypukłe dosyć podobne do rodzynka. Znamie posiadam od maleńkości (teraz mam 19 lat). W 2003 roku pokazałem je *przy okazji* lekarzowi, który stwierdził, iż jest ono wporządku i uznał, że objawami ktore gdy sie pojawia nalezy sie zglosic do lekarza byloby wypadanie włosów z tego znamienia oraz *owrzodzenie* dookoła niego. Ma kolor taki cielisto-różowy i czasem mam wrażenie, że skóra wokoło niego swędzi mnie (zwłaszcza po umyciu włosów) a czasem mam uczucie moze nie tyle bólu co *drażnienia* mięśnia *karkowo-głowowego (wiem ze taki nie istnieje ale generalnie chodzi mi o to, że miesien na ktorym znajduje sie to znamie czasem daje uczucie podraznienia jakbym źle spał na poduszce). Chciałem spytac czy to normalne i jakie objawy są w takim przypadku powodem do wizyty u lekarza? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam Prosze oto link do zdjęcia więc niech pan chirurg odrazu je obejrzy, zakresliłem je w kółko. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9c4cfa33a30fb871.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!!! Miałąm dzisiaj usuwaną brodawke na glowie LASEREM! tylko troszcze poszczypalo bo nie chcialam znieczulenia i po krzyku. Teraz nic nei boli, i nawet nei ma sladu, laser to zabieg bezinwazyjny wiec nie bylo ani krwi ani szwow, moge myc normalnie glowe itp. W miejscu gdzie byla brodawka zrobi sie strupek i to odpadnie, nawet sladu nie bedzie bo po laserze nie ma blizn. Zaluje ze 2 lata temu poszlam z inną brodawka do lekarza przez fundusz i taką szrame mi na glwoie zrobil ze szkod aslow, wycinal mi , znieczulal i jeszcze wlosow naciął, szkoda zachodu. Idzcie na laser. Ja zaplacilam tylko 150zł!!! Im mniejsza zmiana tym taniej, dlatego jak cos sie wam robi to nei czekajcie az bedzie duzo tylko idzcie do usunąc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×