Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie penisa po oddaniu moczu i po wytrysku


Gość Pascal

Rekomendowane odpowiedzi

WItam Na początek napisze ze mam 20 lat. Ale przechodząc do rzeczy niedawno pierwszy raz zacząłem współżyć, dokładnie pierwszy raz był w piątek, przy pierwszym wytrysku raczej było normalnie i bez pieczenia , gdy z partnerka robiłem drugi raz to tego samego dnia podczas gdy czułem ze dochodzę, już był moment ze czułem ze powinienem wystrzelić ale nagle pojawiła się tak jakby blokada a nagle z wielkim ciśnieniem wystrzelenie i pieczenie w cewce i później przez jakiś czas to odczuwałem. Wczoraj miała miejsce ta sama sytuacja z wytryskiem ze czułem ze powinienem strzelać była jakby blokada i nagle strzał z dużym ciśnieniem a następnie po jakimś czasie cały czas czułem lekkie kłocie pieczenie w cewce. Gdy nie współżyłem i masturbowałem się wytrysk przebiegał normalnie i raczej nie piekło chyba ze to już było za wiele razy. Dodając do mojego problemu, wcześniej gdy jeszcze nie współżyłem nieraz zdążało się ze po oddaniu moczu coś piekło, albo wieczorami zdarzało się ze po oddaniu moczu czułem pieczenie i ciągle parce,a gdy szedłem do łazienki poleciało parę kropel i koniec ale to rzadko się zdarzało wiec nie przejmowałem się tym, częściej pieczenie nieraz odczuwałem z rana gdy wstałem i szedłem do łazienki że po oddaniu moczu było pieczenie a później było wszystko ok. Przepraszam jeżeli moja wypowiedz jest trochę zagmatwana ale nie wiem jak to opisać ,chciałem podać jak najwięcej szczegółów. Na koniec mam pytanie, bo idę jutro do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa. Ale tak wstępnie co to może być i czy może to przeszkadzać w uprawianiu seksu i czy może być to zaraźliwe dla partnerki ? Bo przyznam ona bierze tabletki anty wiec zdarzył się seks bez gumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Opisane objawy mogą wskazywać na nawrotowe zapalenie układu moczowego. Niewykluczone są również problemy z prostatą. Dolegliwości z pewnością wymagają dodatkowej diagnostyki. Na początek warto udać się do lekarza rodzinnego, który w razie konieczności skieruje Cię do odpowiedniego specjalisty. Najprawdopodobniej będzie to urolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie u lekarza rodzinnego. Wiec po pierwsze jak pisałem te odczucia już miałem wcześniej, wiec w ciągu dwóch dni bym się zaraził? Jak odczuwałem to przed współżyciem? A po drugie lekarz na razie wypisał skierowanie na ogólne badania : -OB -morfologia+rozmaz+płytki -mocznik -kreatynina -crp-lateks -badanie ogolne moczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piecze Cie tylko po wytrysku tzn ze nie masz *skazonego* moczu. nie ma co lazic po lekarzach bo zauwaz ze niekazdy jest dr housem i np. wypisze ci jakiś gowniany urinal. Pewnie uprawiales seks w pozycji leżącej albo siedzącej albo nie wyczwkales do koncaj i niecały płyn ejakulacyjny ci wypłynął, który jest zależny od parametrów zewnętrznych np. Palenie *) radzę po prostu strzepac (ale nie dojść bo trochę by ci to zajęło *d ) uciskajaac penisa przy nasadzie zeby to wpłynęło. Duże ciśnienie jest spowodowane np. tym ze chce ci sie sikac i pewnie po seksie idziesz siuru co pogarsza objawy. Biologiem ani medykiem nie jestem *d ale mam nadzieje ze pomoglem, dodam na zakonczenie ze moja matka miała kiedyś koleżankę w pracy która ciagle chorowała i po kilku latach dopiero zauważyła ze to przez poranny prysznic jest podatna na zimno z rana. Przecież żaden lekarz sie nie pyta o której sie myjesz, juz bardziej jak często *d ale jeśli badania coś wykaza to możesz miec jakaś infekcje */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×