Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szybki wytrysk u nastolatka


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że bardzo szybko mam wytrysk. Ale zacznę od początku. Mam 14 lat. Po raz pierwszy masturbaowalem się ponad rok temu i moja masturbacja trwała ponad 10 minut i dopiero wtedy miałem wytrysk. a dziś nie wiem czemu postanowiłem tez sobie zrobić masturbacje i bardzo się zdziwiłem kiedy dostałem wytrysku po 5,,machnięciach*ręką. Dlaczego czas do wytrysku tak się skrócił? Jak można go znów przedłużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michał

Wystarczy częściej się masturbować niż raz na półtoraku. Przez ten czas pewnie byłeś pobudzany seksualnie a niedoprowadzałes do wytrysku dlatego teraz tak szybko się spuściłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Michał nie gadaj głupot zartu sobie robisz? Piotrek - masz szybki wytryskz dwóch powodów: 1. moze byc z okresu dojrzewania i hormonów 2. wytrysk sie przyspiesza od NADMIERNEJ masturbacji jesli za czesto sie masturbujesz przestan to robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Przedwczesny wytrysk w tak młodym wieku nie powinien być powodem do niepokoju. Twój organizm znajduje się w fazie dojrzewania i dochodzi do wahań poziomu hormonów. Inną przyczyną szybkiej ejakulacji mogłe być bardzo silne pobudzenie seksualne. Najprawdopodobniej problem ustąpi wraz z wiekiem i nabieraniem większego doświadczenia w sferze intymnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz powodów do obaw gdyż w wieku 14 lata bardzo często dochodzi do zaburzeń wytrysku. Przed pierwszym stosunkiem seksualnym warto jednak zaczerpnąć trochę informacji na temat ejakulacji gdyż pozwoli CI to uniknąć wstydliwych sytuacji w łóżku. Ja przed moim pierwszym razem wspomagałem się portalem http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html . Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×