Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz na sutku u mężczyzny


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ja mam 20 lat i też mam guzka , gdy miałem 16 lat to wyglądało to na opuchliznę ale na 2 sutkach , a teraz jakoś z dnia na dzień wyskoczył guzek i troszkę zrobił się spory :/ Widocznie trzeba odwiedzić lekarza . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja również mam 19 lat i na prawym sutku mam guzka.. nie wiem bo brałem kreatyne a potem poszedłem do szpitala na operacje i nie wiem czy moze to byc jakies odłozenie sie białka czy cos takiego ale jak cwicze na klatke cos jakies pompki to sie jakby rozmiękcza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 15 lat i ja też mam guza pod lewym sutku lekarz powiedział mi zebym sie nie martwił bo to sie zdarza bardzo duzej ilosci chlopco w okresie dojrzewania po trzech tygodniach powinien sie pojawic na prawym sutku a potem zniknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 14 lat i mam takiego góza na prawym sutku. Niewiem co mam z tym robić, bo myślałem że to po tygodniu zejdzie ale sie myliłem mam to już 3 miesiące i nie schodzi. Prosze o pomoc ! Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.echirurgia.pl/temat9415.htm cytat: To normalna sytuacja dla okresu dojrzewania. Taka zmiana to przerost gruczołu sutkowego na skutek nadmiernej wrażliwości hormonalnej. Zmainy takie powinny ustepować samoistnie w przeciągu 6-9 miesięcy. stapler, ~ Wystarczy poczytac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zadne dojrzewanie tylko powazna sprawa, faceci te maja raka piersi i wstydza sie isc do lekarza a potem jak jest za pozno to płaczą, idzcie do lekarza jak najszybciej, nie pozwolcie rozwijac sie chorobie, a lekarz zawsze wie lepiej co wam jest, idzcie do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 34 lata. Od pewnego czasu wyczuwam pod lewym sutkiem jakieś stwardnienie. Jest teraz ono wielkości pięciozłotowej monety. Po naciśnięciu odczuwam lekki ból. Jako nastolatek czegoś takiego miałem. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Ja też kreatynę brałem, ale to już dawno temu :D Byłem u chirurga powiedział, że jak to nie zniknie, to do szpitala na zabieg i to usuną. Narazie przepisał mi, żebym smarował wazeliną, i popsikał Osceniseptem czy jak się to tam nazywa, ale narazie nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem, gdy dotykam czuję ból. Guzek mam od jakiegoś czasu i zastanawiam się czy nie powiedzieć o tym rodzicom, trochę wstydzę się o tym powiedzieć :( Mam 15 lat. Trzymać się chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×