Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chirurg lub urolog z Łodzi zajmujcy się obrzezaniem


Gość Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie chcę powiedzieć iż mam 24 lata i jako mały dzieciak miałem problem ze stulejką, jednak po wizycie u urologa dziecięcego okazało się, że lekarz dał radę ściągnąć mi napletek do końca, później zalecił tylko mycie i odesłał szczęśliwego do domu. Jednak do dziś myślę o poddaniu się zabiegowi obrzezania. Dlaczego? Otóż nie mam w prawdzie stulejki całkowitej, lecz we wzwodzie mogę ściągnąć napletek jedynie do połowy żołędzi i dalej nie ruszy choćby nie wiem co. Poza tym mam nadwrażliwy żołądź, co doprowadza mnie do szału i wiem, że najwyższy czas załatwić tę sprawę raz na zawsze. Jestem osobą bardzo wrażliwą na estetykę, dlatego chciałbym zaczerpnąć Waszych porad co do wyboru prywatnej kliniki i jak najlepszego lekarza urologa/chirurga/androloga na terenie Łodzi lub ewentualnie Zgierza. BARDZO zależy mi na stylu &#8222*low and tight&#8221* + usunięte wędzidełko i do tego szwy rozpuszczalne. Nie mam zamiaru wysłuchiwać ze strony niedouczonego lekarza bzdetów jakie słyszał jeden chłopak z tego forum w stylu *ale obrzezanie jest przecież zawsze to samo, wycinam napletek i już, nie rozumiem o co panu chodzi z tym typem obrzezania*... haha Dlatego też chodzi mi o to, aby był to lekarz WPRAWIONY, KOMPETENTNY i OBEZNANY w temacie obrzezania, taki, od którego wychodzą zawsze zadowoleni pacjenci. Pytanie do chłopaków z Łodzi --* kogo polecacie? Pozdrawiam! *) -Jarek- _______________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam wadę kodowania strony, która zaburzyła mi estetykę posta. ** BARDZO zależy mi na stylu *low and tight* + usunięte wędzidełko i do tego szwy rozpuszczalne. ** Czy w Łodzi jest jakaś klinika, gdzie ów zabieg mógłbym przeprowadzić prywatnie? (z racji braku ewidentnej stulejki oraz po poczytaniu opisów ludzi robiących za darmo na NFZ, postanowiłem prywatnie). Szukam jak najlepszego lekarza chirurga-urologa. Pilne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, polećcie mi kogoś miasta Łódź. Na razie mam 2 typy, albo dr Jerzy Żurek, albo dr Dariusz Dobrowolski. Jednak o jednym i drugim słyszałem tyle samo złego co dobrego, chociaż wiadomo, są ludzie zawistni piszący głupoty w internecie. Muszę się zdecydować. Jeśli jesteś z Łodzi i czytasz ten wątek, a miałem robione obrzezanie, to napisz który lekarz Ci je wykonywał i czy jesteś zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Czy ktoś z Łodzi lub okolic miał obrzezanie stylem *low and tight* + usunięte wędzidełko? Bardzo proszę o polecenie jakiegoś dobrego lekarza, który wykona ten zabieg prywatnie! Byłem już u kilku, żaden nie wie co to jest typ obrzezania *low and tight*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! W ubiegłym tyg. miałem wykonywany zabieg niwelowania stulejki i ku mojemu zdziwieniu i temu czego się nasłuchałem o tym zabiegu jaki to jest bolesny, że bardzo krwawiący podczas wykonywania, i ogólnie do przyjemnych nie należy, zapisałem się na zabieg wykonywany technika laserową, trwało to może 8 min, zero bólu, zero krwi dosłownie nic!! bardzo się ciesze ,że to już za mną . Polecam tym którzy mają ten problem tutaj podaje link do Przychodni: http://drlikclinic.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dr Wiktor Kępa z Multiclinic w Łodzi. Mają tam najnowocześniejszy sprzęt, zresztą cała klinika jest po prostu elegancka:) Co do samego zabiegu, okazał się naprawdę bezbolesny i mój mąż bardzo szybko doszedł do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×