Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból tylnej części kolana


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Parę dni temu zaczęło mnie boleć prawe kolano a dokładniej czuję kujący ból w spodniej części kolana z prawej (zewnętrznej) strony. Ból nie występuje w stanie spoczynku ani pod wpływem naciskania dłonią. Jedynie przy chodzeniu i zginaniu pod obciążeniem. Nie wiem dokładnie co go spowodowało ale prawdopodobnie dosyć nienaturalne nastąpienie na nogę parę dni temu. Ból pojawił się jednak nie bezpośrednio przy nim ale jakieś 6 godzin *po*. Nie jestem pewien czy powinienem zaczekać jeszcze jakiś czas czy udać już się do specjalisty. Ból jest dosyć silny i nie pomagają maści przeciwbólowe. Szczerze mówiąc jestem przerażony bo boję się że zerwałem jakieś więzadło a z tego co wiem strasznie ciężko to wyleczyć i kolano już nigdy nie wraca do pełnej sprawności :( Bardzo proszę o poradę. Co mogło się stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Jeśli ból nie ustąpi w ciągu 2-3 dni powinienes udac sie do lekarza zrobic USG kolana mozliwe ze po prostu cos sobie zruszyles przy niefortunnym stanieciu i wszystko wroci do normy a mozliwe ze masz np cyste beckera ktora Cie boli o ktorej dowiedziales sie wlasnie w chwili zruszenia. Staraj sie nie obciazac kolana mysle ze Ci przejdzie w razie czego USG nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×