Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle nadbrzusza po laparoskopii


Gość joanna-o.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna-o.

Od trzech miesięcy mam silne bóle w nadbrzuszu pod żebrami z prawej strony w okolicy żołądka i z lewej strony pod żebram i plecy.Miałam zrobione w tym okresie 3 usg,w pierwszym wyszło,że jest coś w woreczku,powiększona i stłuszczona wątroba oraz coś co może być naczyniakiem wielkości 2 cm,byłam z wynikami u lekarza i powiedział,że powinnam zastanowić się nad operacją.Tak w wielkim skrócie powiem,że 2 usg wykazało duży kamień i zdrową wątrobę a 3 że jednak nie ma kamienia a wątroba jednak jest stłuszczona.Miałam też zrobioną gastroskopię,wrzodów nie mam hb też nie.W końcu w zeszłym tygodniu poddałam się laparoskopii i okazało się,że miałam ropniaka i 5 maciupeńkich kamyczków,resztę podobno rozpuściła ropa.I w końcu moje pytanie wciąż mnie boli brzuch,w tym samym miejscu,czasami bóle są tak samo silne jak przed operacją i ten okropny ból pleców w odcinku lędźwiowo brzusznym.Czy jest ktoś kto miał coś takiego i może podzielić się ze mną doświadczeniami co robić,żeby przestało boleć.A może pan doktor przypadkiem zajrzy i coś mi doradzi.Z góry z serca dziękuję i pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Moim zdaniem powinnaś skonsultować się z lekarzem, który Cię prowadzi i ma wyniki Twoich badan, ból brzucha moze byc naturalny ale jesli jest to silny ból to mozliwe ze wytworzyl sie jakis stan zapalny, cos sie dzieje, warto o tym powiedziec lekarzowi i ponowic USG jamy brzusznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×