Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość klaudia

Kastracja męża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystyna
ja też bym się przyłączyła do pomysłu Marzeny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ttt
Pani Karolino ale jak sie z panią kontaktować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rubi
jestem po kastracji,3 lata ale moszna pozostała wisząca co zrobić aby zmalała ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość heniu
też jestem wykastrowany,4 lata temu,członek mój się zmniejszył więcej niż połowę wzwód mam bardzo słaby pozostała mi moszna wisząca która mnie bardzo wkurza.Gdybym miał się poddać ponownej kastracji zrobiłbym bez żadnego wahania bo jest mi dobrze.Kastrowała mnie kobieta lekarz.Pozdrawiam ją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kystyna
Jestem tego zdania,jeśli ktoś ma dużą mosznę powinna być ucięta co najmniej połowę i zaszyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WOITEK
pani karolino czekam prosz o namiary do pani woitek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
Dajcie mi namiary gdzie mogę się wykastrować.Mam dość onanizowania się a co gorsze bardzo żle się czuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
napisz na numer podany wyżej tam lekarz fachowo odcina jajka pytalam się go jest już emerytem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
ten lekarz to weterynarz drogie panie ja z nim gadalam pozdrawiam niech sie wypowie jakis pan co jest po kastracj przez tego pana bo chce meza wykastrowac i czy dobrze on to robi ania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila.
Witam.Do Ani,moja droga mój mąż jest po kastracji już rok,zabieg przeprowadziła moja koleżanka ,jest pielęgniarką ,jeśli masz taką koleżankę to porozmawiaj z nią ,jeśli nie ona to pewnie da tobie namiar do innej ,jestem tego pewna.To prosty zabieg.Jeśli czegoś żałuje to tylko tego,że wcześniej nie wykastrowałam męża,od tamtego momentu mąż nie zostaje po godzinach w pracy ,jakoś nie ma wyjazdów służbowych a w domu jest prawdziwym gospodarzem,nie chowa telefonu,zmienił nr.tel.Bardzo polecam takich mężów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kystyna
Aniu mojego też wykastrowała pielęgniarka,kilka razy naszłam go jak się onanizował a potem spał i niczym się nie interesował.Miałam wszystkiego dość.a doradziła mi koleżanka.i to jest święta prawda jest zupełnie inny.Zabieg jest bardzo prosty,jądra ma wyjęte nad wyjściem członka nad pachwiną.POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość robert
Drogie panie jestem wykastrowany już 4 lata i muszę powiedzieć że jest to świetna sprawa.Włosy mi nie wychodzą, nie muszę prosić żony aby na odwal mnie zadowalała.Przestałem się onanizować.Po prostu mam spokój i jest mi bardzo dobrze z tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jarek
Do Ani napewno dobrze to zrobi,tylko poproś by uciął połowę moszny i włożył dren.Bo po kastracji jak moszna zostaje cała to przez tydzień jest sina.Dzwoń i umawiaj się z nim napewno będziesz zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stanisław
Mam 52 lata i chciałbym też się wykastrować.Pytałem pielęgniarek kilka a jedna dała mi numer telefonu,jak zadzwoniłem okazało się że jest to przychodnia psychiatryczna.Powiedziałem w jakiej sprawie dzwonie odpowiedziała że takich zabiegów nie robią.Bardzo proszę o adres lub telefon kto by to zrobił.Wynagrodzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola
Krysiu i Kamilo jak z wami porozmawiac więcej ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bożena
Ja z moim mężem byłam w Niemczech i przez przypadek dowiedziałam się,że jest klinika gdzie kastrują na życzenie klienta.Weszliśmy zapytać.Zaraz pielęgniarka wygoliła zarost,podała znieczulenie zastrzyk.Po chwili wszedł lekarz zrobił zabieg.Mąż był 53 klient w tym roku.Kastraci żyją 10 lat dłużej.Wiadomo dlaczego u nas nie chcą tego robić na życzenie.Bo ZUS by musiał płacić emeryturę dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariusz 39
witam, można dowiedzieć się czegoś więcej w temacie ? od kilku miesięcy czytam angielskojęzyczne materiały i zbieram opisy zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kkk
Witam.Ola ja chętnie dam się wykastrować .Wytniesz mi jaja?Wyśle ,że jesteś bojąca dupa i tego mi nie zrobisz,więc nie pisz że to są bajki.Facet wie czego chce ,to nie skomlące babsko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariusz39
nie każdy Facet myśli jajami Olu *) Są też i tacy dla których sex nie ma zbyt wielkiej wartości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZUZANNA Z KIELC
Do Joli,daj swojego męża do psychiatryka w Czechach to za 3 dni będzie wykastrowany za darmo.Mojego dałam teraz wiem, że mam męża.Tam kto idzie wraca wytrzebiony.I u nas to powinno być stosowane.POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jadwiga
Zuziu baju baju ja będe w raju owszem można to zrobić i aborcje też przeprowadzają jak jest dojście do pewnych osób ale nie tak za darmo jak ty piszech tak jak i ksiądz za darmo się modli a tace pod nos ci podstawia żebyś złożyła ofiare ja jestem w temacie w tych sprawach i nie wciskaj nikomu kitu bez pokrycja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiesław
Witam forumowiczów ja też jestem zainteresowany kastracją pan Mariusz ma rację że nie każdemu mężczyźnie zależy na sexe nie każdy myśli jajkami ale są i tacy co myślą głową tak jak i nie kturą panią sex wogule nie interesuje a druga za sexem by poleciała na drugi koniec świata kto wie gdzie można unas wykonać zabieg był bym wdzięczny za informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogumiła Łódż
To jest prawda co pisze Jadwiga nic za darmo.Właśnie mój miał zabieg w Czechach nie daleko granicy wykonany ambulatoryjnie ale to trochę kosztuje.Ale na prawdę warto było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zenek
Mam bardzo duże jądra, które utrudniają mi chodzenie .Odstają mi w spodniach .Bardzo krępuje mnie to.Ponadto często mnie bolą.Pomóżcie gdzie się udać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Zenku wyślij esemesa albo zadzwoń na wyżej podany numer telefonu to otrzymasz wyczerpuiącą odpowiedz ja zadzwoniłem i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.