Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość klaudia

Kastracja męża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stary kawaler

gratuluje Panie Wojciechu że znalazłeś kobietę zajmującą się tą profesją , ja niestety nie  znalazłem takiej Pani , pewnie zostanę wykastrowany przez mężczyznę . Napisz proszę  jak jest z popędem po usunięciu jąder , jeżeli Ciebie  Ona wykastrowała .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość W OJCIECH
28 minut temu, Gość stary kawaler napisał:

gratuluje Panie Wojciechu że znalazłeś kobietę zajmującą się tą profesją , ja niestety nie  znalazłem takiej Pani , pewnie zostanę wykastrowany przez mężczyznę . Napisz proszę  jak jest z popędem po usunięciu jąder , jeżeli Ciebie  Ona wykastrowała .

No ja nie wiedziałem ze w naszym kraju  jest tylu łatwowiernych którzy wierzą w takie bajki .Stary Kawaler nigdzie nie znajdziesz ani kastratora ani kastratorki bo ich niema . Wymyśliłem tą historie a tyś w nią uwierzył .Prędzej mie kaktus wyrośnie na dłoni jak zobaczę lub usłyszę jakoś kastratorkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

Są  takie Osoby które wykonują kastracje ,przecież w szpitalach  np   po urazach  czy wypadkach  lub z innych przyczyn chorobowych  są kastrowani mężczyźni  , ale czy te Osoby wykonują kastracje prywatnie  tego nie wiem  , tym bardziej  że teraz są takie czasy zakazu aborcji , ale ja uważam że jeżeli mężczyzna chcę dobrowolnie zostać wykastrowany  powinno mu to się umożliwić  i nie powinno być żadnych kar ani  zakazów prawnych  dla Osób wykonujących kastracje  jak i mężczyzn którzy chcą zostać wykastrowani 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alu

Na pozór kastracja może wyglądać że to coś okropnego ale duża część osobników w czasie zabiegu doznaje wytrysku. Czyli zabieg bardzo go podniecił że tego doznał. Z tego co wiemy to przy zabiegu chirurgicznym najbardziej bolesne jest odcięcie nasieniowodu. Natomiast przy zabiegu kleszczami burdizzo bardzo bolesny i zarazem podniecającym jest moment ścisku kiedy słychać pstykanie pękającego nasieniowodu i żyłek doprowadzających krew do jąderka. Po chwili około 2-3 sek. w tym miejscu robi się mu gorąco, ból słabnie i wtedy niekiedy występuje wytrysk. Czas zamknięcia kleszczy od 5 do 10 sek. Otwarcie kleszczy, przełożenie na drugą stronę i zabieg na drugim jąderku. Po zabiegu odczekać z 30 min. starając się nie podniecać i być spokojnym. Po tym czasie można wywoływać wytryski tylko nie wystraszyć się na widok zabarwionej na czerwono spermy. Sperma w tym kolorze będzie około tygodnia z coraz słabszym zabarwieniem. Przez około 2 tygodnie po zabiegu osoba ta ma bardzo duże potrzeby sex-ualne (kilka razy dziennie). Tak samo w tym czasie wychodząc powinno się zakładać obcisłe slipki ponieważ odczuwa się ciężenie jąderek. Następnie jąderka się zmniejszą i zacznie spadać libido. Wytryski osłabną ze będzie to praktycznie wypływ. Sine pręgi na mosznie miejsce ściśnięcia szczęk kleszczy znikną też po około 2 tygodniach. Po miesiącu nastąpi już widoczne wyciszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość woitek

witam bym chcial poczuc burdizzo jak jest opisane alu jestem ciekawy jak dziala na jajka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojciech
6 godzin temu, Gość woitek napisał:

witam bym chcial poczuc burdizzo jak jest opisane alu jestem ciekawy jak dziala na jajka

Weż załóż cęgi na wór i ściśnij to zobaczysz jak działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość woitek

jestem ciekawy jak dziala burdizzo na jajka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz S

Ja wydymałem 300 kobiet,jak szejk i nigdy nie poddałbym się kastracji,Lubię mojego stojącego,dużego  penisa,Namawiam was:nie kastrujcie się,nie bądzcie idiotami,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość woitek
17 godzin temu, Gość Mariusz S napisał:

Ja wydymałem 300 kobiet,jak szejk i nigdy nie poddałbym się kastracji,Lubię mojego stojącego,dużego  penisa,Namawiam was:nie kastrujcie się,nie bądzcie idiotami,

ale cisz w sprawie burdizzo niema chetnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adaś

Już mi znika popęd praktycznie nie staje członek zmniejszył sie o kilka cm 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość woitek
6 godzin temu, Gość Adaś napisał:

Już mi znika popęd praktycznie nie staje członek zmniejszył sie o kilka cm 

ale niema chetny zeby zacisnac burdizzo jestem ciekawy jak dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stary kawaler

do Adaś -   już minęło 15 dni jak Pisałeś że zostałeś wykastrowany  ,  czy  kastracja spowodowała że tylko członek  zmniejszył się i nie staje Ci ,  bo ja też chcę dać się wykastrować i  bardziej mnie interesuje to czy zanikło Ci  pożądanie , chęć bycia z kobietą aby wspólnie przejść przez życie  z Nią , czy kastracja pomaga w samotności  że nie myśli się już o kobiecie ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goscu
W dniu 30.08.2018 o 14:47, Gość woitek napisał:

ale niema chetny zeby zacisnac burdizzo jestem ciekawy jak dziala

jestem chetny na burizzo moze ktos by mi zacisnal na jajka 503637735

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol

Chce się poddać kastracji. Chętnych usunąć mi jajka proszę o kontakt nowakarolum@gmail.com

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojciech
7 godzin temu, Gość Karol napisał:

Chce się poddać kastracji. Chętnych usunąć mi jajka proszę o kontakt nowakarolum@gmail.com

Pozdrawiam

Karol .Takiej osoby nie znajdziesz .Nikt ci tego nie zrobi ,chyba jakiś kryminalista lub debil . Żadni kastratorzy nie istnieją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goscu
W dniu 4.09.2018 o 14:27, Gość goscu napisał:

jestem chetny na burizzo moze ktos by mi zacisnal na jajka 503637735

widze ze niema chetnych co by mieli burdizzo  i zacisli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajetanx
W dniu 2.03.2018 o 15:25, Gość Ciekawy napisał:

Wątpię by się tu odezwał jakiś kastrat ale z każdym jest to indywidualnie

Polecam, ja już jestem po i czuję się bardzo dobrze penis wogóle się nie podnosi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajetanx
W dniu 30.08.2018 o 18:20, Gość stary kawaler napisał:

do Adaś -   już minęło 15 dni jak Pisałeś że zostałeś wykastrowany  ,  czy  kastracja spowodowała że tylko członek  zmniejszył się i nie staje Ci ,  bo ja też chcę dać się wykastrować i  bardziej mnie interesuje to czy zanikło Ci  pożądanie , chęć bycia z kobietą aby wspólnie przejść przez życie  z Nią , czy kastracja pomaga w samotności  że nie myśli się już o kobiecie ?  

W dniu 30.08.2018 o 18:20, Gość stary kawaler napisał:

z kobietami będziesz miał spokuj do końca życia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajetanx
W dniu 13.07.2018 o 19:47, Gość stary kawaler napisał:

Wy chore ku... - może to i racja żeby samotnych mężczyzn  podać kastracji , zanim zrobią coś złego kobietom , szczególnie gwałt dla kobiety jest strasznym przeżyciem co pozostawia ślad do końca Jej życia . Może przymusowe usunięcie jąder starszym samotnym mężczyzną a zwłaszcza  kawalerom i tym co mają problemy ze swoją seksualnością było by jakimś rozwiązaniem  , na pewno  to nie   wyeliminuje  wszystkich gwałtów , ale taka przymusowa kastracja z pewnością wpłynęła by na znaczne ograniczenie ich , no i też pewnie kobiety czuły by się bezpieczniej wiedząc że  już Im nic nie grozi bo Ci mężczyźni zostali wykastrowani .

najlepiej na NFZ!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajetanx
W dniu 5.08.2018 o 18:09, Gość jan napisał:

w prywatnym gabinecie u urologa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kajetanx
W dniu 14.08.2018 o 14:35, Gość Adaś napisał:

Wczoraj zostałem wyksstrowany w czechach zabieg w znieczuleniu miejscowym trwal ok 40 min w normalnej przychodni nikt nie pyta dlaczego robily to 3 studentki pof nadzorem p dr jestem jeszcze w hotelu kutro wracamy z żoną do Polski zona to widziała caly czas bardzo jej sie to spodobało zrobili to na nasz ubezpieczenia cala oplata wyniosła za znieczulenie antybiotyk 27 euro nic nie bolalo dzis jest mały obrzęk i moszna jest pusta

gratuluje!

żona jest zadowolona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość roome

jest ktos z okolic katowic co chce sie wykastrowac   a moze taki co juz jest wykastrowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.