Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwienione okolice górnej części prącia i osłabienie penisa


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Co to może być? Mam 23 lata, z 10 dni temu wypiłem piwo, poszedłem oddać mocz ale na dworze, było zimno, potem gdy zjadłem kolacje, była masturbacja. Tej nocy poczułem [gdy spałem] mocny, bolesny tak jakby zmaz ale to nie był zmaz, przez okolice prącia. Na 2 dzień wstałem i miałem zaczerwienioną górną cześć prącia. Po kolejnym dniu się tym przejąłem, poszedłem do lekarza ogólnego, gdyż była to niedziela, przepisał mi Nolicin, brałem go około 3 dni, ale widziałem że się nic nie poprawia, w czwartek umówiłem się do urologa, który specjalnie przyjechał na indywidualne wizyty, aktualnie biorę: Metronidazol Polpharma i Duomox. Moje objawy są takie, gdy lekko ścisne okolice penisa, czuje lekki ból w prąciu, gdy naciągnę napletek i otworzę otwór [to przez co oddawany jest mocz] to widzę w tym kanaliku mocno zaczerwienione krwiste naczynka, widać też tak jakby były tam żyłki, gdyż widać tez fioletowy nadmiar zaczerwienienia pomiędzy krwinkami. urolog stwierdził, że to zapalenie cewki moczowej, biorę 4 dzień Metronidazol Polpharma i Duomox 2 razy dziennie, ale nie widzę chyba poprawy, czy to może być grzybica? proszę o szczerą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×