Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kamienie na wątrobie


Gość gatita

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyła mi się dzisiaj dziwna rzecz. Planuję zrobić dziś oczyszczanie wątroby metodą Clark, dlatego od rana nie jem białka ani tłuszczy. Od godziny 14 nie jem nic. Za pół godziny mam wypić pierwszą porcję soli gorzkiej. Jednak boję się dokończyć bo napadł mnie strasznie silny ból brzucha powyżej pępka. W pewnym momencie wyszły na mnie siódme poty, wystąpiły nudności i strasznie zbladłam i osłabłam. Przyłożyłam sobie termofor i się lekko uspokoiło. Jednak nie wiem co to może być i czy bezpieczne będzie dziś dokończyć kurację???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwole sobie napisac jak wydaliłam kamienie z watroby i woreczka zołciowego dokładnie wczoraj czyli 14.06.14.O godzienie 2 w nocy zakaszlałam przez sen i od tego sie zaczol bol w okolicach watroby,nasilał sie....wziełam goracy prysznic zeby rozluznic watrobe,pomogło ale zaczoł mnie bardzo bolec zoładek,postanowiłam wywołac wymioty myslac ze to zatrucie pokarmowe,nie pomogło,rano wezwałam karetke i z niesamowitym bolem zoładka,zeber plecow zbrali mnie do szpitala na badania i miedzy innymi na przeswietlenie watroby,stwierdzili ze sa kamienie,tabletki jakie mi przepisali brałam przez trzy dni pijac jednoczesnie mieszanke sokow jakie sama robiłam,po trzech dniach soki zaczeły dzialac i tabletki poszły w odstawke,przygotowywalam sie do samoistnego oczyszczenia watroby i woreczka zolciowego,po 5 dniach szpital poinformowal mnie ze mam zgłosic sie na rezonans magnetyczny,poszłam,zrobiłam,diagnoza...hym...jeden duzy kamien i pare mniejszych-operacja!!!bez zadnych obaw o swoje zdrowie nie zgodziłam sie,bardzo załuje ze nie moge wstawic tu zdjecia jakie zrobiłam z moimi kamieniami :(:(:( ten jeden jest tak wielki ze sama jestem w szoku ale jesli ktos chciałby to prosze o kontakt-sami zobaczycie co wydaliłam :D luzumax@op.pl ale zbiegłam z tematu,przygotowywałam sie około tygodnia a wyczysciłam sobie oliwa z oliwek i sokiem z cytryn,trwało to czasowo nie wiele zaczełam o 19.00 a wydaliłam je rano i bez uzycia skalpela-Kochani rewelacja....wszelkie bole znikneły a jutro udaje sie z tymi kamieniami do swojego lekarza,oczywiscie z aparatem zeby zrobic zdziwiona minke pana doktora :D czyszczenie bede robic ponownie za 3 tygodnie,wiec jak widzicie nie zawsze jest koniecznosc usuwania sobie organow-powodzenia i zdrowka zycze,Wiolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ogólnie to niezbyt się czuję,sól jest wstrętna, ale da się wypić,smaczniejszy był olej z grejfrutem,koniecznie musiałam leżeć na wysokiej poduszce,bo gdy tylko próbowałam (po 1/2 godz.)ułożyć się niżej lub na boku to wszystko podchodziło go gardła,wrażenie okropne.po wypiciu oleju w wątrobie nastąpił bulgot i lekkie bóle.noc przespałam spokojnie ,bez wypróżniania,ale teraz po pierwszej dawce soli warczy niesamowicie cały żołądek i boli mnie głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeprowadzałam oczyszczanie wątroby i oczyszczanie organizmu z po natknięciu się na stronę internetową http://www.sciezkidozdrowia.pl/artykul/38,oczyszczanie-watroby.html i nawiązaniu współpracy z dietetykami. Polecam maja mnóstwo wiedzy i wspierają na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadłam bardzo dużo kiszonek i piłam soki z kiszonej kapusty i pomogło mi to. Teraz piję regularnie HepaVitale i czuję się znacznie lepiej. Nie mam żadnych bólów w okolicach wątroby i ostatnie wyniki też wyszły dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo HepaVitale to moje ulubione zioła 🙂 Myślałam, że będę je tylko piła na czas oczyszczania, ale są na tyle delikatne, że można je pić cały czas tylko trzeba robić jakieś odstępy czasu, żeby organizm się nie przyzwyczajał. Bardzo dobrze wpływają na wątrobę, pod warunkiem, że zrezygnuje się z alkoholu bo to wtedy nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze po wypiciu 4tej szklanki rozcieczonej soli Epsom mam wymioty. Oczyszczanie zrobilam 2 razy I za kazdym razem polepszyl mi sie wzrok I pamiec (przypomnialy mi sie rzeczy z przed 20 lat), I nie potrzebuje okularow do czytania. Prubowalam metoda h. Clark, szefa irka I daviny, oczyszczanie wcale nie jest przyjemne ale bardzo efektowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×