Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nachodząca skóra na żołądź po obrzezaniu


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałęm zapytać czy to normalne że po obrzezaniu skóra z trzonu penisa razem ze szwami nadal nachodzi na żołądź? Mój penis jest raczej małtych rozmiarów i mam problem że w stanie spoczynku zmniejsza się na tyle że skóra nawet po obrzezaniu go zakrywa. W efekcie szwy nie są widoczne a ściąganie tej skóry jest bardzo bolesne. Czy taki przypadek jest odosobniony? Szczerze mówiąc jestem przerażony. Boję się że rana się nie zagoi. Jestem 6 dzień po zabiegu a ból nadal jest silny a rana nie jest zagojona. Każdorazowe ściągenie skóry podczas mycia drażni tęże ranę. Odpowiedzcie, błagam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Jeśli wykonane było obrzezanie całkowite i skóra nadal pokrywa żołądź to można przypuszczać, że zabieg był za mało radykalny.Dolegliwości bólowe mogą utrzymywać się do dziś, również ze względu na fakt drażnienia rany. Powinieneś udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał operację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jednak w tym że tak jak wspomniałem- w stanie spoczynku mój członek bardzo mocno się skraca zaś w zwodzie jest znacznie większy i chyba trudno byłoby *zmieścić* potrzebną w czasie wydłużania skórę na odcinku tylko między nasadą a żołędzią... tak to sobie tłumaczę. Szczerze mówiąc jestem załamany. Lekarz widział jak to wygląda w 2 dni po zabiegu i nic mi nie mówił żeby coś było nie tak. Czy każdy członek, nawet mały, po obrzezaniu zawsze ma odsłoniętą główkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×