Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uwypuklenie skóry pod penisem


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz pod penisem z jednej strony mam dziwne, bezbolesne, miękkie uwypuklenie. To już mam od dawien dawna, ale ostatnio jakby bardziej nabrzmiało przez to penis układa mi się w jedną stronę od bardzo dawna. Od 2 tygodni zacząłem ćwiczyć brzuszki, bieganie. W 1dniu trochę przesadziłem z brzuszkami, strasznie mnie bolał brzuch, mięsnie przez tydzień, ale minęło, troche sie boje, ze to jakis rodzaj przepukliny. Do tych ćwiczeń kupiłem sobie HMB i Dyma-Burn X-Treme (silny spalacz tłuszczu) i właśnie 2 dnia brania spalacza obrzęk był największy, wystąpił nawet na dolnej części penisa, tuz u podstawy (bezbolesne pogrubienie cos jakby tłuszcz). Czy to te specyfiki, jakiś rodzaj uczulenia czy organizm tak reaguje na aktywniejszy tryb życia? Czy iść z tym do chirurga czy nie, bo wydaje mi sie to strasznie krępujace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Opis Pana dolegliwości rzeczywiście może wskazywać na przepuklinę. Przepuklina zazwyczaj w czasie wysiłku powiększa się. Na stan przepukliny właściwie nie mają wpływu żadne środki farmaceutyczne, dodatkowe odżywki i żywienie. Guz ten u podstawy penisa może być także tłuszczakiem. Trudno napisać cokolwiek więcej bez badania. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×