Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie ciągnięcia żołędzi w dół podczas wzwodu


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Nie wiem czy z moim penisem wszystko ok. w stanie wzwodu wędzidełko ciągnie żołądź na dół . Nie sprawia mi to bólu. Jestem przed pierwszym razem i chciałbym się dowiedzieć czy to nie utrudni stosunku. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam. zdjęcia: http://imageshack.us/g/29/aaaaaaaaaaapl.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Najprawdopodobniej masz zbyt krótkie wędzidełko. Podczas stosunków seksualnych może dochodzić do pęknięcia wędzidełka i krwawienia. Leczeniem w tym przypadku jest zabieg chirurgiczny zwany plastyką wędzidełka. Aby upewnić się co do diagnozy powinieneś umówić się na wizytę do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nurtuje mnie jedno pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi. Mój problem polega na tym, że tuż przed samym wytryskiem czuję jakby prącie było lekko ciągnięte do dołu i w prawo przez mięśnie pośladkowe i te koło jąder/odbytu (nie znam ich nazwy). Nie chodzi tu o wędzidełko bo byłem u urologa i wiem, że jest w porządku. Czasami czuję też takie lekkie *ciągnięcia* w dół i prawo podczas masturbacji, kiedy jeszcze jestem trochę daleko od wytrysku. Dodam także, że posiadam lekkie skrzywienie prącia w dół i w lewo. I teraz moje pytanie: Czy wszystko to jest normalne i czy skrzywienie to może mieć jakiś wpływ na te *ciągnięcia*? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×