Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Oczyszczanie wątroby


Gość kevorkian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kevorkian

Witam. Interesuje mnie jak na oczyszczanie wątroby chociazby za pomoca metody pani Clark zapatrują się medycy?Nie wierzą , sa sceptyczni, uważają,ze można skonczyc w szpitalu ewentualnie na tamtym świecie? :-) Warto według lekarzy to robić czy są przeciwskazania konkretne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Metoda oczyszczania wątroby tą metodą nie ma żadnego medycznego uzasadnienia. Przedawkowanie siarczanu magnezu (który tu jest zalecany w dużych dawkach) może doprowadzić do zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej i co za tym idzie zakończyć się pobytem w szpitalu. Stosując tą metodę musisz liczyć się z wystąpieniem negatywnych objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilam oczyszczanie watroby ,metoda dr clark i mam na watrobie 2 naczyniaki ,,,tzn mialam teraz po czyszczeniu nie wiem ale ...polecam kazdemu ta medycyne jest to bardzo bardzo dobre ,,,,,ja skusilam sie na to oczyszczanie watroby poniewaz bylam wczesniej na diecie z wylacznoscia glutenu i po tym zrobilam watrobe ,,,nie moge pisac bo to trzeba samemu przezyc ,,jak bym nie miala watroby lekkkosc a z lewej strony czulam jak by mi sie cos odrywalo co mnie bolalo ale po tym jest suuuuperrrrrrrrrrrrrrrrr,,,,,,,a wczesniej lubilam jesc mieso jeszcze cieple ze swiniaka czego dzisiaj z ochida nie moge myslec o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piję na wątrobę HepaVitale. Są to naturalne zioła, które zawierają właśnie ostropest, czarnuszkę siewną i babke płesznik. Piję je już od miesiąca i nie sądziłam, że poczuję się tak dobrze po nich. Nie mam już takich problemów z wątrobą jak kiedyś a już się bałam, że skończy się na lekach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×