Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Seks po embolizacji żylaków powrózka nasiennego


Gość Radek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem robiony zabieg embiolizaji żylaków powrózka nasiennego. Lekarz po operacji powiedział aby przez miesiac powstrzymac sie od stosunku. Jednak po 6 dniach spróbowalem ze swoja dziewczyna. Czy moge miec przez to jakies problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

mogłes zruszyć wszystko, jeśli Cie boli to idz do lekarza jesli Cie nie boli i nie zauwazyles zadnych bólów, zmian, zaczerwien itp to nie, ale lepiej sie wstrzymaj od stosunku bo moze Ci sie cos stac gdzies czytalam ze chlopakowi cos strzyknelo w penisie i mu zwiotczal i teraz ma problem ze wzwodem. lepiej nie ryzykowac, miesiac szybko zleci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. cała moszna po embolizacji byla zwarta i jędrna a po tym zrobila sie taka ,,flakowata*. Ale od czego to mogło sie naruszyc? bo my zaczelismy a kiedy bylo juz blisko to koniec. Nic nie poszlo. Wtedy tez moglo sie naruszyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem 10 dni po embolizacji żylaków powrózka nasiennego czy mogę uprawiać seks/masturbować się? Niestety od lekarza dostałem tylko informację, aby przez najbliższy miesiąc po zabiegu nie uprawiać sportów i jeść lekkie rzeczy, a o seksie nic nie wspominał, jednak wolę się zapytać specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Wydaje się, że skoro lekarz zalecił oszczędzanie się przez okres miesiąca to dotyczy to również wstrzemięźliwości seksualnej. Przedwczesne rozpoczęcie współżycia może doprowadzić do wystąpienia powikłań pozabiegowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariyska

witam, mam 19 lat i trzy dni temu mialam robiona embolizacje klebczaka, jednak dzien po zabiegu okazalo sie ze nie jest to klebczak u podstawy czaszki a wezly chlonne. Do takowego klebczaka specjalista dostawal sie poprzez pachwine tj tetnice. Mam teraz z kolei takie pytanie, czy moge normalnie chodzic na basen , uprawiac sporty a takze seks ? Czy tetnica w ktorej robiono mi dziurke, nie peknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×