Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle po wycięciu wyrostka robaczkowego


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrostek mialam wycinany dokladnie 6 stycznia takze niebawem minie 7 tygodni jak jestem po operacji . Operacja byla wykonana laparoskopowo takze mam 3 blizny, po operacji nie było zadnych powiklan , jedynie musialam przyjmowac antybiotyki poniewaz chirurg ktory robil operacje uznal ze mialam lekkie zapalenie macicy , po sciagnieciu szwow i po zakonczeniu brania antybiotykow udalam sie do gienkologa , ktory stwierdzil ze nie moglo byc zadnego zapalenia macicy bo w ciagu tygodnia by nie przeszlo a ona sama uznala ze wszystko jest w porzadku , jedynie dostalam globulki poniewaz od antybiotykow zrobila sie mala grzybica , od tamtego czasu odczuwalam bole ale i chirurg i ginekolog mowil ze to normlane po operacji ,a szwy w srodku goja sie od 4 do 6 tygodni jak juz wspominalam operacja byla 6 stycznia , juz staram sie zapminiec o tym przykrym zdarzeniu wracam do normalnego jedzenia i trybu zycia , przez caly miesiac byla dieta wedlug zalecen lekarza zero wysilku , teraz zaczynam jesc cos smazonegi i wrocilam na silownie i basen , ale wszytsko z rozsadkiem ... problem w tym ze sa bole tak dziwne ze ciezko mi je opisac raz sa raz ich nie ma , sa rano sa wieczorem , sa bardzo krotkie na tyle krotkie ze ciezko mi okreslic w ktorym miejscu dokladnie , na pewno nie przy bliznach bardziej w tym miejscu gdzies kiedys byl wyrostek , zaraz kolo kosci biodrowej a czasem niżej w okolicach pachwiny, dodam ze 1,5 roku temu mialam operacje ,byla to przepuklina pachwinowa prawa strona . Jestem zaniepokojona tym co sie dzieje ze mna , skad moga byc te dziwne bole , kolejnym zapytaniem jest blizna prz pepku , nie jest az takim utrapieniem jak te dziwne bóle ale chcialam sie upewnić ze ma wypuklosc wokol niej to cos normalnego , nie jest ona taka jak 2 pozostale troszke mnie jeszcze pobolewa bo tak do konca nie zszedl siniak z okolic pepka no i nadomiar tego mialam juz na nim blizne po kolczyku czy wiec taka malenka wypuklosc to cos normalnego ....??? najbardziej boje sie tego skad moga byc te bole po prawej stronie w okolicach biodra czy to jakies powiklanie po wycieciu wyrostka czy moga to byc sprawy ginekologiczne chociaz jak juz pisalam mialam badanie ginekologiczne tydzien po operacji a cytologia w wakacje wyszla dobrze, moze jeszcze dopisze ze mialam robione rozne badania przed operacja i w moczu mialam obecnosc czerwonych krwinek niestety zaden lekarz nie wyjasnil mi jaka byla tego przyczyna , czy to moze miec zwiazek z zapalniem wyrostka ?!? Dostalam tez wyniki badania histopatologicznego z potwierdzeniem ze bylo to zapalenie wyrostka i nie ma raka , prosze o rady !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×