Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drgawki po operacji wycięcia woreczka żółciowego


Gość sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam taki problem... Mój tato jest dwa miesiące po operacji wycięcia woreczka żółciowego. Wszystko zaczęło się od żółtaczki. Po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu trafił do szpitala, tam zrobiono wyniki krwi, USG jamy brzusznej i okazało się ze ma kamień w woreczku żółciowym. W szpitalu był tydzień potem Tatę wypisano, jednak dalej miał żółtaczkę. Po tygodniowym pobycie w domu, żółtaczka się nasiliła tato już nie przyjmował pokarmów i trafił do innego szpitala gdzie natychmiastowo poddano go operacji wycięcia woreczka. Po operacji tato trafił na Odział Intensywnej Opieki Medycznej. Z opinii lekarzy, którzy operowali tatę wynika,że operacja była ciężka, gdyż żółtaczka zrobiła spustoszenie w organizmie. Teraz tato jest już dwa miesiące po operacji, rany na brzuchu zagoiły się rewelacyjnie, apetyt wrócił, ale... Ostatnio nie wiadomo z jakiego powodu dostał coś w rodzaju drgawek/febry. Drgawki objęły całe ciało, miał podwyższoną temperaturę ale ciało zimne. Zasięgnęliśmy opinii lekarza, który stwierdził iż mogło to być efektem za silnych leków przeciwbólowych. 3 dni temu sytuacja się powtórzyła, jednak tato tym razem nie zażywał żadnych leków przeciwbólowych. I znów konsultacja lekarza-to podobno był stan grypowy. Martwi mnie taka reakcja... Proszę o pomoc... Co to może być, czy rzeczywiście grypa czy coś innego? Z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×