Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odpowiedzi na pytania


Gość Elzbieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elzbieta

Witam Pana i pytam czy odpowiedzi udziela Pan tylko na wybrane przez siebie pytania czy na wszystkie zadane panu przez internautów z danej dziedziny??? Kilkakrotnie juz spotykam sie z taką bierna postawą Pana w kwestii odpowiedzi , czy nie uwaza Pan , że to jest nie fair?? albo udziela Pan odpowiedzi lub nie bo taka stosowana przez Pana selekcja pytan niczemu nie służy, wuyrabia tylkko uczuvcie niesmaky. Ja wczoraj zadałam Panu pytanie i jak widzę na inne Pan odpowiedział, a na moje nie !!! Czemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kiedyś na pytania odpowiadał lekarz chirurg. Teraz odpowiedz, które się pojawiają są od osób które odwiedzają to forum ale w większości nie mają nic wspólnego z medycyną, piszą to co uważają za właściwe. Od jakiegoś czasu jest możliwość zadawania pytań do lekarzy, ale żeby otrzymać odpowiedź trzeba zapłacić. Dlatego jeżeli na jakieś pytanie nie udzielono odpowiedzi to myślę że dlatego że osoby odwiedzające forum nie wiedzą co odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moderator

Witam, w związku z pytaniami dlaczego brakuje odpowiedzi lekarza w zakładanych przez Państwa wątkach informuję, że z powodów administracyjnych, lekarz nie udziela odpowiedzi na forum. Kontakt z lekarzem jest możliwy tylko poprzez dział pytań płatnych. Na forum odpowiadają tylko Użytkownicy. To czy w wątku są odpowiedzi czy nie, zależy więc od tego czy Forumowicze są w stanie odpowiedzieć na dane pytanie czy nie. Nie jest to więc wynikiem jakiejkolwiek selekcji pytań przez lekarza, bo jak zapewne zauważyliście - na forum pojawiają się nicki i imiona nie opatrzone przypiskiem lekarz. Tym samym zapraszamy do rozmów na forum z Użytkownikami i do wymiany własnych doświadczeń bądź spostrzeżeń. Pytania do lekarza (płatne), można kierować tylko przez formularz *Zadaj pytanie* w prawym górnym rogu na stronie głównej echirurgii lub wchodząc przez link: http://pytania.echirurgia.pl/ Pozdrawiam moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uzytkownik

Witam . Bardzo dziekuje za odpowiedz i wyjasnienie w imieniu wlasnym i innych Uzytkownikow. Jesli mozna chcialbym zwrocic uwage na niektore wpisy.*szczegolnie jeden zwrocil moja uwage( nie sprawdzilem wszystkich.) A , ze stoje zawsze po stronie slabszych to mam pytanie, dlaczego umieszcza sie wpisy obrazajace druga osobe, a nawet zle sie zyczy? Tak ,tak jest taki zapis , Dosc dlugo byl, nie sprawdzalem czy jeszcze figuruje. Bardzo prosze , nie umieszczac takich wpisow , bo nieprzyjemnie sie je czyta .a co dopiero jak jest przykro tej osobie. Jeszcze raz dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moderator

Witam, informuję, że administracja portalu echirurgia.pl nie umieszcza na forum żadnych wpisów obrażających Forumowiczów. Jedyne wpisy pochodzące od redakcji portalu, są opatrzone przypiskiem *moderator*. Posty użytkownicze, które w negatywny sposób odnoszą się do innych Forumowiczów, obrażają ich lub naruszają ich godność osobistą, są codziennie moderowane lub usuwane. W sytuacji, kiedy taki post zostanie przeoczony (jest na forum dłużej niż 24 godziny), można zgłosić swoją uwagę na adres: - redakcja@abczdrowie.pl Dziękuję za czujność i serdecznie pozdrawiam moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elzbieta

Szanowny Administratorze, nie wiem kto odpowiada na tym forum na pytania zadawane przez internautów, ale proszę nie traktowac nas jako natrętów domagajacuch się odpowiedzi. Skoro można zadac pytanie , i są udzielane odpowiedzi/ nie wiem, ale chyba wybiórczo!!!/ to jeśli nie można jej udzielic , w dowód szacunku, należałoby z waszej strony napisac powód choc jednym zdaniem. Ja już tyle czekam na odpowiedz i nic nie ma , a prosiłam tylko o pomoc w zrozumieniu TK kl. piersiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moderator

Witam, na forum odpowiadają Użytkownicy tego forum, brak odpowiedzi nie wynika z faktu, że ktoś nie chce udzielić Pani odpowiedzi lub udziela wybiórczo, bo tak nie jest. Odpowiadają Użytkownicy, jeśli znają odpowiedź na pytanie - odpowiadają, jeśli nie - nie odpowiadają, a w związku z tym faktem nie widzę powodów dla których miałabym pisać dlaczego odpowiedzi nie ma, bo tego po prostu nie wiem, podejrzewam, że wnika to z faktu, że po prostu Użytkownicy nie znali odpowiedzi na Pani pytanie. Dopiero od niedawna odpowiedzi dodatkowych udziela Medicus, jednak proszę być wyrozumiałym, ponieważ pytań jest naprawdę dużo i każdego dnia dochodzą nowe, dlatego nie sposób odpowiedzieć na wszystkie *od ręki*. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, jeśli zależy Pani na szybkiej i dokładnej konsultacji internetowej z lekarzem, zachęcam do działu pytań płatnych (prawy górny róg), gdzie na pewno otrzyma Pani odpowiedź w czasie średnio 4-24 godziny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam informuję, że do naszego grona forumowiczów dołączył lekarz Jacek Ławnicki. Pan Doktor będzie udzielał Państwu bezpłatnych porad, proszę jednak pamiętać, że pytań jest wiele i czas odpowiedzi może być zróżnicowany, a także o tym, że żaden lekarz nie jest specjalistą w każdej dziedzinie i z niektórymi problemami zdrowotnymi najlepiej udać się bezpośrednio do lekarza określonej specjalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×