Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Leki na zwężenie pierścienia napletka?


Gość Matt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mój problem wygląda następująco. Wszystko było wporządku do ostatniego czasu kiedy po intensywnym współżyciu na moim penisie pojawił się biały pierścień. Dzięki internetowi a miedzy innymi waszej stronie dowiedziałem sie ze może być to stulejka. Wiec udałem się jak najszybciej do urologa. Ten stwierdził że mam za krótkie wędzidełko oraz zwężenie pierścienia napletka (które jak powiedział lekarz nie jest jeszcze stulejką) i skierował mnie na zabieg mówiąc że załatwią mi dwie dolegliwości za jednym *zamachem*. Wiec udałem się na zabieg. Lekarz który mnie operował stwierdził że wystarczy podciąć wędzidełko i będzie w porządku ponieważ pierścień nie przeszkadza w ściąganiu napletka. (tylko że w stanie *spoczynku* penisa) Powiedział że jak będzie nie tak to najwyżej dam mu znać podczas zdejmowania szwów to się załatwi i pierścień. I teraz moje pytanie ponieważ ów pierścień nie przeszkadza mi ściągnąć napletka w stanie *spoczynku* penisa zaś przy wzwodzie stawia spory opór i powoduje delikatny ból (kłócie). Ale nie chce być kolejny raz cięty... bo jak wiadomo przyjemne to nie jest. I chciałem zapytać czy mogę próbować wyleczyć zwężenie pierścienia napletka jakąś maścią lub innym lekiem no i jakich rezultatów mogę się spodziewać?? We wtorek 03.02.09 czyli za dwa dni mam zdjęcie szwów i nie wiem co mam powiedzieć doktorowi, czy ciąć czy nie bo o maści go pytałem ale powiedział że u dorosłych tego się nie stosuje, jednak ja wyczytałem na tej stronie iż jest taka możliwość... Proszę o odpowiedź i z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Raczej nie ma maści, które mogły by w takiej sytuacji pomóc. Można spróbować samemu wyćwiczyć zbyt wąski pierścień napletka. Chirurg widząc jak to wszystko wygląda powinien najlepiej doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×