Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Częste oddawanie moczu u mężczyzny


Gość krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiulekmaj

Taki sam problem występował u męża. Tylko często chodził i nie zawsze udawało mi się zrobić. Mocz tak jakby się zatrzymywał. Do tego stopnia, że odczuwał ból jak oddawał mocz. Urolog kazał kupić prostaceum i po nim jest widoczna poprawa. Co prawda problem nie minol ale mniej jest rajdów do toalety i nie ma przy tym bólu. Za wcześnie aby mówić o wyleczeniu. Ale wszystko jest na dobrej drodze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek

Witam Mam dość nietypowy problem ale nie wiem czy mam sie czym przejmować i prosze was o rade :) Nie mam problemu z oddawaniem moczu tylko może z checią pozbycia sie jego ze tak nazwe czasami jest wszystko okej a czasami poprostu chce mi sie sikać ide do wc i wysikam maks 50-70 ml co raczej nie jest normalne. Dodam iż nie przejmuje sie tym zbytnio ponieważ w nocy raczej jest wszystko okej oczywiscie zdarzy mi sie iść siusiu w nocy ale to tylko sporadycznie czyli tak jak kazdemu jak wypije litre wody przed poduszką to wiadomo ze sie chce *p Nie mówie tutaj już o alkoholu bo to jest porazka po piwach wiecej wysikuje niz tego pije a sikam co 10 maks 20 minut na jedno piwo srednio 2 razy w toalecie. Na codzien tez jest niewesolo i juz z tego słyne ze wychodze do ubikacji 2x czesciej niz inni. mam 21 lat czy powinienem sie martwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od paru tygodni mam problem z częstym oddawaniem moczu. Najczęściej podczas pracy (8-16). Kupiłem w aptece Furaginę, brałem ją wg. wskazań zamieszczonych na ulotce ale problem nie minął. Jeśli chodzi o jakieś czynniki zew. to ostatnio zacząłem używać antyperspirantu Ziaja Bloker. Czy ten dezodorant może mieć jakiś wpływ w kwestii mojego problemu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

u mojego mężczyzny było to bardzo wstydliwe. często budził się w nocy i szedł do toalety i chyba go bolało bo w końcu udał się do urologa - niestety była to taka wstydliwa sprawa że nie chciał się podzielić tym ze mną. ale lekarz przepisał mu Prostaceum i jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×