Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolący guzek w piersi


Gość HONORATA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HONORATA

Witam. Nie długo skończę 21 lat....Dwa dni temu bardzo bolały mnie piersi ale lewa pierś trochę bardziej. Jednak wczoraj wyczułam guzek w lewej piersi (jest wyczuwalny przy dotyku palcami), w tym miejscu bardzo boli, Pierwszy raz mam taki guzek i bardzo się boję....jutro mam dostać okres. Jednak nigdy wcześniej nic takiego mi sie nie zdarzało. Nigdy nie było żadnego guzka. Mieszkam obecnie w Anglii, byłam dziś w Ośrodku Zdrowia ale niestety na wizytę u lekarza w tym kraju trzeba czekać dwa tygodnie. Więc tym bardziej proszę o pomoc. Nie wiem co mam robić i co myśleć. Proszę o pomoc... Z góry dziękuję i oczekuję szybkiej odpowiedzi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

zdecydowanie musisz isc na tą wizyte nawet za 2 tygodnie ale koniecznie musisz isc. Pewnie to jakis torbiel czy coś, co mozna rozgonić lekami, ale musisz zbadać pierś, zrobić usg piersi i sutka, każde zgrubienie czy guzek w piersi moze byc niebezpieczny. Nie sciskaj go nie sciskaj piersi i czekaj na wizyte, ginekolog musi dokladnie zbadac Twoje piersi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HONORATA

Witam ponownie.... Po kilku dniach ( kiedy pisałam) kulka zniknęła, ale od 5 dni mam tem sam problem. Przy dotyku kulki strasznie bolą, jedna jest po lewej stronie ( od strony ręki) a drugi pod piersią. Ja bardzo dużo pracuję rękoma i czy to możliwe by wychodzily takie bolesne kulki przez przerobienie mięśni albo coś podobnego? Martwie się bardzo i proszę o odpowiedź. Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×