Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek w okolicy odbytu po wypróżnieniu się u dziecka


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry mam problem z moją 3-letnią córką. Jakieś 3 miesiące temu zauważyłam u niej guzek koloru sinawego po oddaniu stolca, który wchłoną się po jakiejś minucie. Pediatra dał nam skierowanie do lekarza chirurga. Zmieniliśmy dietę bardziej bogatą w błonnik, córka robi różnie kupkę od 1 do 3 dziennie a zdarzy się że czasami w ciągu dnia nie zrobi wogule, jest skazowcem więc ogólnie muszę uważać na dietę. Pani chirurg obejrzała pupę córki i przepisała nam maść Posterisan jednak stwierdziła że ona nic nie wyczuwa ani nie widzi u dziecka co by mogło niepokoić. Przed kolejną wizytą córka zachorowała i pediatra przepisała Bactrim po zakończeniu choroby u córki pojawił się drugi guzek początkowo nie był sinawy tylko w kolorze skóry. Przy kolejnej wizycie pani chirurg dalej nic nie wyczuła i stwierdziła że ona nie wie czemu dziecku coś wychodzi z pupy bo według niej dziecko ma czyściutki odbyt ale dalej kazała smarować maścią (posterisan) i zgłosić się za miesiąc. Teraz oba guzki są sinawe i większe. Proszę o pomoc bo nie wiem już co robić. Boję się że chirurg znowu nic nie zauważy a guzki pękną, a nie zrobią jej badania skoro nie ma podstaw a według chirurga takich podstaw nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×