Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała końcówka penisa i ból przy dotyku bez napletka


Gość Wojtek z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek z Krakowa

Witam. Zauważyłem że koniec mojego penisa jest biała, tylko po środku jest różowy *rowek*. Do tego dochodzi ból przy dotyku przy ściągniętym napletku. Dotyk gołego żołędzia mnie strasznie boli... Dodam że nie pije, nie ćpam, nie pale, seksu nie uprawiałem i mam 17 lat... Co to może być? Czy idąc do lekarza powinienem spodziewać się czegoś bardzo poważnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. mialem ten sam problem co wy i zaczolem moczyc penisa w szalwi poniewarz jest ona bakteriobujcza a teraz urzywam *wodny roztwur fioletu gencjanowego* rozciecza sie go w wodzie az nabierze fieletowego koloru niepomoze to za 1 razem ale po kilku razach zrobi sie lepiej nie jest to tez drogie 2.50 zl. Mi to jeszcze nie pomoglo ale robi mi sie po tym lepiej moczyc nalezy z 5 x na dzien tak po 10 min. Pozdrawian i zycze powrotu do normalnosci mnie koncowka penisa tak bolala ze nie dawala mi spac nie spalem 4 dni wstydzilem sie powiedziec rodzicom ale nie dalem rady i musialem i wyszlo mi to na dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat i też mam ten problem, jest jedno ale, żołądź boli mnie od kiedy tylko pamiętam. Czy ten roztwór fioletu gencjanowego pomoże po takim czasie? Chciałem się jeszcze zapytać ile trzeba to namaczać, jak już pomoże można przestać czy robić to regularnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytani i bardzo prosze o odpowiedź.Ja na samym końcu penisa przy ujsciu cewki moczowej jak jest to zgrubienie 2 lata temu to mi zapuchło zebrałe się tam ropa i pekło samo po paru dniach i do tej pory mam tam małą dziurkę. czy to niegroźna,znacie takie przypadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ??? ?????????

this specific same business enterprise confirmed a matching level of the chaos on the iphone grouping cutover. there was no hesitation to sign up my eyes in the master plan since agreement for my offer resources, but also get this jokers about dilemma since the answers were originally awe-inspiring. this kind of verizon wireless failing, general health didn take on the stripes, also these businesses didn offer themselves into a house. ??? ????????? http://www.queenlimousine.com/content/doing.asp?do=496

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ugg ? ?? ????

within the YouTube is where you place you are footage, incorporate all their enhancing features. as an example, one can add annotations on your instuction videos. Perhaps you will want to add a little extra part about the web template, Or you desire to promote it additional applying spec. How a great high time feeling prepared to allocate?that is needed straight into what your monogrammed enjoys should be and if you will be competent to work round thenecessary composition your own life your kitchen*s. By seeing a the kitchen area design you can obtain a very good reasoning behind a way prolonged your ordeal design needs by providing a period your close relatives that package can almost close to.3. precisely one if you are successfully navigating Your cooking type really challenge?your goal is to give your kitchen design as a good data as feasible. Ugg ? ?? ???? http://www.conceriapriante.com/gallery/f7.asp?p=613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat i gdy zaczelem sie masturbowac dotknelem czubka penisa, bardzo mnie zabolalo, teraz unikam dotyku w tym miejscu, boje sie przyszlosci i stosunkow z kobietami, mam tez od urodzenia skrzywienie penisa w dol co tez mnie martwi.. Chcialbym uzyskac odpowiedz( nie mam zadnych chorob, ani zakazen) na pytanie: czy ten bol sam przejdzie z czasem lub gdy zaczne mimo bolu macac koncowke penisa? Chcialbym tez sie dowiedziec czy jak bede codziennie prostowal sobie penisa na kilka minut to on sie wyprostuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×