Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nudności i wymioty po usunięciu śledziony i przy dodatkowej śledzionie


Gość nati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponad 5 lat temu mialam ciezki wypadek samochodowy,w wyniku ktorego min.usunieto mi sledzione. Od tego czasu miewam stany takie wymiotne i praktycznie codziennie jest mi niedobrze. Mialam robione wczesniej nie raz usg i gastroskopie i wszystko bylo OK. Pare dni temu mialam wykonane badanie tomograficzne i w opisie jest napisane: Stan po usunieciu śledziony - zewnetrznie od ogona trzustki uwidaczniono obecnosc kulistej struktury wielkosci ok.7mm w pierwszej kolejnosci odpowiadającej niewielkiej dodatkowej sledzionie Czyli rozumiem ze mam dodatkową sledzione...Jednak czy w trakcie operacji, gdzie bylam otwierana i sprawdzano co sie stalo, lekarz mogl nie zauwarzyc tej dodatkowej sledziony? Dlaczego tak czesto choruje skoro jest ta druga? Czy delikatnie podwyższona liczba czerwonych krwinek moze byc od tej dodatkowej sledziony? Czy to juz jest na 100% pewne ze to jest śledziona czy powinnam to jeszcze jakos sprawdzic?Dlaczego moze mi byc od tylu lat tak ciagle niedobrze? Bede wdzieczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×