Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha, przelewanie, wzdęcia i niesmak w ustach


Gość szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 32 lata i problemy z jelitami tęmpe pobolewanie Brzucha w roznych miejscach, czasem lekkie kłucie w prawym lub lewym boku, do tego wzdecia, niesmak w ustach, przelewanie sie bulgotanie w brzuchu,duza ilosc gazow czasem wydalana jest ze sluzem, 2 lata temu miałem te same problemy i taki bol brzucha i wyzej wymienione objawy utrzymywały sie pare miesiecy, wtedy miałem wykonana gastroskopie wynik prawidłowy , kolonoskopia tez prawidłowa, usg jamy brzusznej -prawidłowe,test na halicobacter ujemny ,morfologia krwi ok, zazywałem leki typu tribux,polprazol,espumisan lecz nie było zadnej poprawy , potem objawy przzeszły same, teraz te same problemy identyczne objawy i taki sam bol, Bardzo prosze o opinie co to moze byc jakie badania nalezało by jeszcze wykonac ,czy to moze jelito drazliwe?? w jaki sposob to leczyc??? bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu badan gastroskopi,wyszlo mi przewlekle zapalenie blony sluzowej zoladka z zazucaniem zolci,czym i jak dlugo sie to leczy,i czy to grozne?mam tez nerwice ,ktora przyspaza dodatkowe uczucie zniechcecenia do zycia,czy oprocz bioprazolu,powinnam zazywac jszcze cos na nerwy.sam bioprazol jest za malo,co robic w takim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam od kilku tygodni ten sam problem.Badanie na gastroskopię mam 23 maja. Dziś zjadłem udko z kurczaka i momentalnie zaczął boleć mnie brzuch, wzdęcia, niesmak w ustach, coś mnie boli od dłuższego czasu z lewej strony pod żebrami. Czy to cos poważnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×