Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stale obniżona temperatura ciała


Gość Gabriela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przedstawie krotko. Objawy : od dluzszego czasu(nie pamietam) mam ciagle obnizona temperature ciala- 35,5 ,codziennie odczuwam dreszcze,najczesciej kiedy leze.Czuje wewnetrzny chlod.Mam pytanie do P.Doktora - Jaka jest przyczyna tego stanu ?Nadmienie,ze biore tabletki na obnizenie tetna. Dziekuje za udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabletki te nie powinny wpływać na temperaturę, przyczyny należy upatrywać gdzie indziej. Jeśli mieszka Pani samotnie, jest starsza, mniej się Pani porusza to taka temperatura może się utrzymywać. Proszę poczekać jeszcze 2 tygodnie, jeśli temp nie zacznie się zwiększać (proszę mierzyć ją rano przed wstaniem z łóżka) należy udać się do lekarza POZ, który zleci oznaczenie poziomu hormonów tarczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Doktorze,ale niespodzianke Pan mi sprawil udzielajac mi odpowiedz.Bardzo dziekuje.Rzeczywiscie mniej ruchu mialam ze wzgledu na problemy ze stawem biodrowym.Jestem po operacji stawu ,wiec mam nadzieje ,ze bedzie coraz lepiej.Bardzo realne jest .ze mniejsza aktywosc jest powodem obnizonej temperatury. Zastosuje sie do panskich zalecen..Jestem pod wrazeniem panskiej wiedzy medycznej.Jeszcze raz serdecznie dziekuje ,ze poswieca Pan swoj wolny czas na pisanie odpowiedzi.Zycze wszystkiego najlepszego.Jest PAN OK. Pacjentka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×