Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawej strony brzucha na dole promieniujący do nogi i pleców a wyrostek


Gość Ala

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z bólami brzucha. Boli mnie po prawej stronie na dole brzucha. nie mam gorączki, a osłabienie dwa razy byłam na oddziale chirurgicznym w przeciągu miesiąca, teraz zaczyna się coraz częściej powtarzać. Ból promieniuje w prawą nogę, na lewą stronę brzucha i prawą stronę pleców. Nie boli to ciągle, raz mocniej, potem przechodzi, a niekiedy boli tak mocno że nie jestem w stanie nawet chodzić. Ból nasila się kiedy chirurg po naciśnięciu w okolicy wyrostka puszcza, przy naciśnięciu brzucha po lewej stronie boli z prawej strony. Po kroplówkach rozkurczowych przechodzi. Tabletki nie pomagają. USG miałam robione 4 razy i jest prawidłowe. Krew z badania na badanie ma coraz wyższy poziom leukocytów( w tej chwili 11,6), neutrofili(80%) i hematokrytu(45,1). Lekarze wysyłają mnie jeden do drugiego i nikt nie potrafi stwierdzić co to. Czy może być to zapalenie wyrostka robaczkowego? Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chirurg mówi że to sprawa gastrologiczna i że nie mam tak poważnych zmian żeby operować. Dlatego nie wiem co z tym zrobić. Na oddziale byłam w poniedziałek to jeden lekarz powiedział że na stół a drugi że to nic i że do domu. A brzuch boli coraz bardziej. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×