Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nagłe bóle brzucha


Gość bebe52

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata i dwoje dzieci najmłodsze ma skończone 2 lata,przez ostatnie 3-4 miesiące mam dość ostre bóle brzucha z 2cm od lewej strony pępka z przemieszczeniem na środek i prawą stronę brzucha ból pojawia się nagle bez znaczenia co w danym momencie robię a i pojawiają się w nocy,często jet też tak że tylko pod czas ucisku brzucha w tych miejscach odczuwam ostry ból po czym znika po kilku sekundach/minutach. Byłam u lekarza i stwierdził że to może coś ze sprawami kobiecymi wykluczono ciąże pozamaciczną,zrobiono usg dopochwowe niestety pod czas tego badania nic mi nie powiedzieli tylko kazali czekać na wizytę z moja lekarką i na wyniki z usg.Co może być przyczyną tych bóli tak wysoko umieszczonych,czy może to być przepuklina uciskając pępka w dół odczuwam dość mocny ból ale pępek wygląda normalnie nie jest wysunięty itd. Bardzo proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Jeśli występują zaparcia, to może być to przyczną bólu brzucha. Inne przyczyny to zapalenie jelit, zakażenie układu moczowego, sprawy ginekologiczne. Bez wyniku usg trudno powiedzieć coś więcej. Czy miała Pani również wykonane usg jamy brzusznej? Takie badanie warto również zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie normalnego usg brzucha nie miałam robionego,zaparć nie mam,problemu z oddawaniem moczu również nie mam i nie miałam na prawym jajniku mam cystę która jak pęka powoduje dość ostry przeszywający ból ale jest on tylko w dole brzucha i pachwinie po prawej stronie po 5-10min. ból przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×