Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gastritis chronica (+) fibrosa cum metaplasia intestinale(+) microfocale


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość haemophilus

Przewlekłe zapalenie żołądka włókniejące z metaplazją jelitową (pojawienie się komórek odmiennych czynnościowo i morfologicznie od pierwotnych komórek, w tym wypadku charakterystycznych dla nabłonka jelitowego) drobnoogniskową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o porade co mam robi biorę leki ktore nic mi nie pomagają:Ortanol20mg,Venter1g,Controloc40,zero ulgi teraz biorę,Nolpaza40mg,2razy po 1,tez zero reakcji,bol niesamowity w okolicy żołądka,wyczowalny jest niekiedy jakby goz o wielkosci korzego jajka,i promieniuje w wewnątrz ostry bol,do badania histopatologicznego pobrano 4 wycinki,w rozpoznaniu jestprzekrwiony i zniekształcony odżwiernik,a w histopatologicznym badaniu Gastritis chronica activa cum metaplasia inter=stinali,prosze mi napisac jesli jest taka mozliwosc co to jest jak leczyc,czy moze leczenia wymaga szpitalnego?prosze o napiasnie mi na e-maila bardzo bym była wdzięczna za odpowiedz,nie moge jesc czesto spac po nocach,a jestem tez po kilku operacjach ginekologicznych,tez biorę leki i sie lecze urologicznie gdyz mam problemy z wieloma polipami na nerkach ,woreczku żółciowym pęcherzu,bardzo,bardzo bym była wdzięczna za odpowiedz oto e-mail zaba1954@o2.pl z gory serdecznie dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×