Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicach pachwiny i prawego jądra


Gość Zaniepokojony Inform

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojony Informatyk

Witam. Od jakiegoś czasu boli mnie prawe jądro... ale tzn bardzo rzadko nawet 1 na 3 miesiące, może być to spowodowane częstym współżyciem lub wstrzymaniem się wytrysku?? Drugie pytanie mam niepokojące, ponieważ około dwa tygodnie temu jak grałem w siatkówkę to podczas gwałtownych skoków bolało mnie w okolicach pachwiny po prawej stronie, ale raczej wykluczam ścięgna bo inaczej odczuwam ból, nie boli mnie pod nabrzuszem z czego wykluczyłbym przepuklinę.Teraz grałem znowu w poniedziałek i mija 4 dzien odkąd lekko boli, nie ma mocnego bolu i dopiero sie nasilil od zaleconego leku (ale dop jak przestalem brac gdy poszlem do lekarza) od lekarza rodzinnego NAPROXEN. Przypomnę, że byłem u lekarza rodzinnego oraz chirurga. Lekarz specj. Chirurg wykluczył zapalenie jąder a rodzinny przepukliny. Może być ból spowodowany nadwyrężaniem mięsnia udowego przy pachwinie a co też prowadzi do bolów węzła chłonnego?? Brak znacznego ich powiększenia i też guzów w okolicach pachwiny, jąder. Teraz niedlugo mam wizyte u urologa, gdy te informacje nie starcza, napisze wiecej Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Wstrzymywanie wytrysku może powodować niewielki dyskomfort. Dobrze wykluczyć inne przyczyny i w tym celu wykonać usg jąder, jeśli lekarz urolog zaleci. Podejrzenie przepukliny dobrze, aby badał chirurg z tego względu, że częściej spotyka się z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaniepokojony Informatyk

Hmm zobaczymy, na pewno pojde w poniedzialek i jeszcze raz do rodzinnego zeby wszystko wyjasnic. Lepiej dmuchac na zimne. Tzn zdaje mi sie ze po prostu naciagnalem miesien i teraz pulsuje ten bol momentami w okolicach wezla chlonnego pachwinowego, co tez czasem sie odczuwa przy prawym jadrze ale niesilny co powoduje niemily dyskomfort. Podczas dotykania jader nie ma bolu co dobrze wrozy, takze z najadrzem nie wyczulem zadnych obaw. Zapomnialem dodac ze gdy mialem 2 latka mialem przepukline pachwinowa chyba skosna tzw do moszny gdzie mi uwiazly jelita przez co jechalem karetka do az do Kalisza na operacje. Wiec takze przez nia bym wykluczal przepukline. Ale lepiej wole sie zdac na wiedze lekarzy. Rak raczej niemozliwy bo zadnych guzkow nie ma podczas dotykania i regularnego sprawdzania swoich narzadow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaniepokojony Informatyk

Witam ponownie. Heh po opisach objaw istotnych dla raka, zapalenia najądrza, jądra, powiększonych węzłów chłonnych lub przepukliny pachwinowej mój ból by się do nich zaliczał *). Ale wróciłem uszczęśliwiony z USG, ja mówiłem dmuchać na zimne *). Zero ogniskowych choroby, raka czy zapalenia jąder lub ich początkowego stanu, tak samo zero obaw przy pachwinie, mięśnie koło pachwiny itp też w porządku co wyklucza przepuklinę. Mam nadzieję, że ten temat pomoże innym. Lepiej sprawdzić prędzej niż potem żałować. Mam widocznie naciągnięty mięsień udowy, czeka mnie już w sumie zbędna wizyta u urologa, ale lekarz rodzinny na pewno coś zapisze na ból mięśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci sie udalo .:) ja jestem drugi dzien po operacji i bardzo bolalo mnie to z operowane miejsce po dniu operacji jak pojechalem juz do domu i sie wyspalem * jak wszystko mni9e puscilo cala narkoza*? to myslalem ze sie zes... w gacie taki mocny bol:( dzisiaj juz mi lepiej ale zobaczylem cos nie pokojacego. Dlaczego moje jajko jest sine ze strony operacji przepuchliny???? widze po komentarzach ze duzo osob tak juz mialo ale dlaczego to sie robi? czy to wina lekarza? czy to mi zejdzie samo? nie wiem co mam robic? prosze mi pomoc......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dluzszego czasu mam silne b ole w pachwinie po prawej stronie,utrudnia mi to chodzenie jak i wstawanie.mam 58 lat,ostatnio milaem prawa noge w gipsie-zlamana kosc stawu skokowego) czy to ma jakis wplyw na bole?w tej czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×