Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiana wielkości jąder z większego na mniejsze


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo. nim wybiore sie na konkretne badania do lekarza urologa chciałem zaczerpnąć porady u Państwa, zeby może bezpodstawnie nie spieszyć sie z wizytą albo panikować. Mianowicie, ostatnio zauważyłem zmiane wielkości prawego jądra, co jakis czas robie badanie palpacyjne jąder w sumie od dłuższego czasu, zawsze było tak ze prawe jądro było mniejsze od lewego wyczuwalnie, dodam od razu ze w dzieciństwie miałem leczone chyba tak to sie nazywa zstąpienie jądra, zostało ono wyleczone w 100%. Wracając do wielkości jąder, ok. rok temu u lekarza zauwazylismy lekkie zdrubienie na lewym jądrze, lekarz powiedział ze to niegroźna narośl i ze jak sie nie bedzie powiekszać to lepiej tego nie ruszać narazie, mowie o tych faktach poniewaz mogą pomoc ustalić przyczyne tych zmian. W ostatnich dniach wykonując badanie jąder zauwazyłęm ze prawe jądro jest nieco wieksze od lewego a było zawsze odwrotnie, zarówno przed jak i po stosunku, mało tego po stosunku prawe jakby nie ulegało zmianie a lewe jest o wiele mniejsze. Tak jakbym *pracował* tylko na jednym jądrze i tylko ono by wytwarzało sperme i z niego był wytrysk, a prawe tak jakby nie było uzywane bo nie zmienia swojej wielkosci ani przed tak jak i po odbyciu stosunku oczysicie z wytryskiem. Co Państwo mogą mi na to poradzić?Witam bardzo. nim wybiore sie na konkretne badania do lekarza urologa chciałem zaczerpnąć porady u Państwa, zeby może bezpodstawnie nie spieszyć sie z wizytą albo panikować. Mianowicie, ostatnio zauważyłem zmiane wielkości prawego jądra, co jakis czas robie badanie palpacyjne jąder w sumie od dłuższego czasu, zawsze było tak ze prawe jądro było mniejsze od lewego wyczuwalnie, dodam od razu ze w dzieciństwie miałem leczone chyba tak to sie nazywa zstąpienie jądra, zostało ono wyleczone w 100%. Wracając do wielkości jąder, ok. rok temu u lekarza zauwazylismy lekkie zdrubienie na lewym jądrze, lekarz powiedział ze to niegroźna narośl i ze jak sie nie bedzie powiekszać to lepiej tego nie ruszać narazie, mowie o tych faktach poniewaz mogą pomoc ustalić przyczyne tych zmian. W ostatnich dniach wykonując badanie jąder zauwazyłęm ze prawe jądro jest nieco wieksze od lewego a było zawsze odwrotnie, zarówno przed jak i po stosunku, mało tego po stosunku prawe jakby nie ulegało zmianie a lewe jest o wiele mniejsze. Tak jakbym *pracował* tylko na jednym jądrze i tylko ono by wytwarzało sperme i z niego był wytrysk, a prawe tak jakby nie było uzywane bo nie zmienia swojej wielkosci ani przed tak jak i po odbyciu stosunku oczysicie z wytryskiem. Co Państwo mogą mi na to poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×