Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwiak jądra


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwość usunięcia krwiaka z jądra ? A może jakiś sposób na przyśpieszenie jego wchłaniania ? Pytam dlatego że dwa tygodnie temu, na boisku doznałem urazu jądra ( po wjeździe w to miejsce korkami ), pierwszy lekarz przepisał mi silny antybiotyk, który zażywałem tydzień i w tym czasie zeszła część opuchlizny. Następnie drugi lekarz, u którego byłem na kontroli kazał przez 5dni jak najwięcej leżeć, a po tym czasie zrobiono mi USG, które wykazało krwiaka o wym. 23 x 17mm i nieregularne zbiorniki płynowe z których największy ma wym. 17 x 11mm. Czy w takim przypadku pomogą jakieś maści ? (jak tak to jakie?) A może jakiś zabieg ? Proszę o jak najszybsze odpowiedzi, z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż grając w piłke otrzymałem kopniaka w krocze,po 3 dniach gdy jądro było na tyle spuchnięte a ból był znacznie silniejszy udałem się do szpitala gdzie stwierdzono krwiaka. Teraz jestem w szpitalu 5 dzień otrzymuje antybiotyki, leki przeciwbólowe,kroplówki i okłady na suspensorze. 1.Moje pytanie to ile wynosi szansa ze krwiak sam się wchłonie ? 2.Ile mniej wiecęj bd trzymany na obserwacji do zabiegu usuniecia skoro opuchlizna raczej się nie zmniejsza ? 3.Jeśli krwiak się wchłonie to jądro bd tylko szyte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×