Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak poprawy po podwiązaniu żyły jądrowej i powrózka nasiennego


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dokładnie 13 lipca przeszłem operację żylaków powrożka nasiennego metodą Palomo. Przez pierwsze trzy tygodnie dramat, chodziłem zachowawczo i ogólnie, bo cały czas czułem ból, pewengo razu się potknąłem i tak jakby się zerwałem czy moglem w ten sposób zerwać to podwiązanie i dlatego teraz już prawie po 3 miesiącach nie widzę żadnej poprawy? Lewe jądro dalej wielkie, i jak zawsze mogę sobie je *schować* znaczy się te żylaki i jest ok ale jak wstanę to wszystko *wychodzi* i znowu jest ogromne. Czy to oznacza, że zabieg został źle przeprowadzony i że będę musiał przez to przechodzić raz jeszcze? Proszę doktorze o poradę. Pracuję jako kelner na weselach i po kilku godzinach chodzenia jak mi wyjdą całe żylaki to też pobolewa albo raczej pulsuję mi tak jakby żyła w prąciu, czy to związane jest z tymi żylakami? Jeszcze raz proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moderator

Witam, informuję, że obecnie lekarz nie udziela porad na forum, jedyne porady lekarskie mozliwe są poprzez dział pytań płatnych (prawy górny róg *Zadaj pytanie*). Na forum rozmawiają użytkownicy, którzy mogą specjalizować się w medycynie. Pozdrawiam moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×