Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina pępkowa i rozstęp mięśni prostych brzucha


Gość Kasia.

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugiej ciazy . dostalam drzepukline pepka i niezeszly sie miesnie proste brzucha. Po MRT Brzucha wynika ze mam 8 cm przerwy , czuje sie roznie , najgorzej jak mam wzdecia, Moja Pani doktor mowi ze jeszcze mam odczekac. Minelo juz dwa lata, Mam pytanie jak dlugo mozna z tym zyc , a jezeli zdecyduje sie na operacje, to jaka jest rekonwalestencja , mam dwoje dzieci 4 i 2 lata. Dlaczego tak sie stalo? Nie jestem otyla osoba, coprawda mam 154 mc wzrostu. Brzuch mialam normalny jak to kobieta w ciazy przytylam 12 kilo. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj miałam podobny problem i zdecydowałam się na operację. Jestem akurat tydzień po zabiegu. czuję się swietnie, nie mam ŻADNYCH dolegliwości - nie boli mnie nic, nie ciagnie, ranka maleńka i szybko/ dobrze sie goi. Zabieg był krótkotrwały, w znieczuleniu w kręgosłup, całkowicie dla mnie bezbolesny, rekonwalescencja błyskawiczna. Czuję sie zupełnie normalnie, tylko staram sie nie dźwigac. Tez mam male dzieci - 7 i 2 lata. Na razie nie ma spektakularnych zmian w wyglądzie brzucha ale mam nadzieję że to kwestia *poukładania się* wszystkiego, zejscia wewnętrznej opuchlizny itp. Bałam sie zabiegu najbardziej chyba w życiu ale po wszystkim wiem że nie było czego. Pozdrawiam, można pisać na maila - odpowiem na ewentualne pytania. marta * marcik_6@tlen.pl *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×