Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ginekomastia, jakie leki? Proviron?


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Wskazania do stosowania provironu to: hipogonadyzm pierwotny i wtórny, zaspół pokastracyjny, impotencja powodowana hipogonadyzmem. U obu płci: jako środek anaboliczny w wyniszczeniu. Nie stosuje się go jako leku na ginekomastię. W Polsce jedyną dopuszczoną metodą leczenia jest operacyjne wycięcie nadmiaru tkanki. Uważa się, że powinna niepokoić ginekomastia bardzo nasilona i (lub) trwająca dłużej niż rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to już około 2 lat. Kiedyś zapytałem się Pani doktor przy okazji dlaczego *tak wyglądam*, odpowiedz była prosta- dojrzewanie itp. .Teraz już nie wytrzymałem, wakacje się zbliżają a wiadomo jaki to problem.. .Spróbuj z ALTACETem zwykła maść a może pomóc stosuj ją ok. 4 tygodni. Aczkolwiek radziłbym się wybrać do twojego lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem u endokrynologa i robiłem wszystkie badania na jakie dawał mi kierowania i tak po wszystkich badaniach powiedział mi że to ginekomastia.. Znacie może szpital w którym refundowana jest operacja ginekomastii w okolicach warszawy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem :( napisze to bardzo prosto mam powięszkonesutki i brodawki. Gdy jest zimno mam dreszcze biorę prysznic (robię potrzebę fizjologiczną* chodze w krtekij koszulce i jest chlodno mam cycki (sutki) normalne cycki są małe sutku normalne,gdy jest cieplo siedze sobie wstaje rano (szczegolnie w llato) mam sutki nabrzmiale jakby ktos wsadzil pileczke golfowa prosze o pomoc :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi was chłopaki ale prawda jest taka że czeka was tylko operacyjne usunięcie tkanki tłuszczowej i gruczołowej . ja zabieg wykonałem w klinice w swarzędzu u dr. kolasinskiego . jestem zadowolony a co do kosztów to lepiej przemilczeć acz kolwiek wszystko na najwyższym poziomie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z ginekomastią i długo szukałem pomocy. Na forach internetowych znalazłem już chyba wszystko i chyba każdy artykuł na ten temat przeczytałem. Natomiast w praktyce nigdzie nie uzyskałem tak rozsądnych informacji jak na wizycie lekarskiej. Także jeśli ktoś z was ma jakieś wątpliwości to polecam udać się do specjalisty. ja trafiłem do Pana doktora Wojciecha Rybaka, bo na forach kilkakrotnie czytałem opinie na jego temat. Poddałem się zabiegowi i to była najlepsza decyzja jaką podjąłem. Także nie ma co czekać i czytać. Trzeba pogadać z kimś kto te zabiegi w praktyce robi i kto się tematem zajmuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×