Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przetarcia i przebarwiona skóra na penisie od nadmiernej masturbacji


Gość Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, ponieważ od nadmiernej masturbacji zrobiły mi się w miejscach których ściskałem penisia przetarcia i skóra jest częściowo bardzo ciemna a powiedziałbym że nawet czarna. Problem powstał od kiedy masturbowałem się z nadmiarem tzn. czasami kilkakrotnie na dzień i do tego przez długi czas pod rząd. Miałem wtedy w niektórych miejscach bolesne przetarcia i cały członek bolał. Nie wiem czy miał na to wpływ olejek którego używam do nawilżania. Moje pytanie czy te czarne przebarwienia kiedyś same znikną czy pozostaną już na zawsze? Przyznam że jest to dla mnie wielki problem ponieważ nie mam obecnie partnerki i wstydzę się reakcji kobiet na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawiłem sobie jednoznaczną diagnozę i trafiłem w dziesiątkę hehehe. to są nawyraźniej nie przetarcia tylko krwiaki. w miejcach tych są akurat żyłki i wychodzi na to że musiały od nadmiernego męczenia mojego małego przyciela popękać i krew wylała się pod skórę, stąd ten ciemny kolor. kupiłem sobie żel Heparin-Hasco i od tygodnia smaruję no i widać już małą poprawę, więc jak nie odpadnie do żelu to prawdo podobnie się zagoi...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając jeszcze raz do tematu aby dać zdesperowanym towarzyszom nadzieję, postanowiłem napisać o moich doświadczeniach i informacjach które zebrałem w międzyczasie. A więc co do powstających krwiaków powstałych na skutek pęknięcia żyłki napewno jest wskazane na okres wchłaniania się ich z masturbacją, ponieważ zauwałem że kiedy po dłuższym czasie abstynencji zacząłem znowu długotrwale masturbować, miejsca się znowu zaczerwieniały i pobały coś w stylu kłucia, czyli wnioskuję że przy bardziej męczących godzinach dla naszego małego przyjacieła żyłka nie ma się w stanie kiedy zagoić i pęka ponownie. Proponuję stosowanie w czasie wchłaniania stosowanie wspomagającej maści lub żelu. Ja np. używałem HEPARIN-Hasco Forte przez dłuższy okres trzy razy dziennie, jednak niestety zacząłem robić to zbyt późno stąd zabarwienie nie znikneło całkowicie i pozostały czarne plamki w tych miejscach, które są spowodowane żelazem pozostałym po krwi. A więc zacząłem szukać po internecie różnych informacji na ten temat aby się ich pozbyć, lecz nie uzyskałem stosownych informacji. Jednak przypadkowo trafiłem na niemiecką stronę na której wypowiadali się użytkownicy pompek do penisia, którzy mieli również problemy z zabarwieniami poprzez niestosowne użytkowanie pompek. Jeden z użytkowników podzielił się informacją, że zastosował w tym przypadku krem z kwasem glikolowym(z owoców) i pozbył się w ten sposób całkowicie problemu, więc postanowiłem wypróbować ten sposób. I ku mojemu zdziwieniu po drugim tygodniu użytkowania a raczej nakładania go na całego penisa z wyjątkiem jądek mogę stwierdzić znaczną poprawę. Również inne zabarwienia spowodowane przetarciem zostały znacznie rozjaśnione. Krem ten ma na tyle jeszcze przyjemny efekt że zmniejsza w niektórych przypadkach usuwa np. małe pryszczyki czy też prosaki jednak tutaj byłbym ostrożny co do długotrwałego efektu. Sądzę że po zakończeniu tej 25 dniowej kuracji mogą jednak powrócić. Proponuję jednak ostrożnie obchodzić się z tym kremem ponieważ może spowodować na wrażliwej skórze zaczerwienienia a w najgorszym wypadku skóra będzie się sypać. Ja osobiście nie mam z tym problemów i z początku lekko szczypie ale potem jest to bez problemu do wytrzymania. Zanim jednak nałożymy krem na naszego wiernego przyjaciela proponuję zabezpieczyć żołądź jakim kremem lub balsamem. Ja osobiście robię to balsamem do ust Tisane. Wtedy można być spokojnym że nie uszkodzimy delikatnej błony śluzowej na żołądzi. Osobiście kupiłem sobie dwa różne kremy aby skóra nie przyzwyczaiła się do jednego i używam obecnie ISIS Pharma Glyco-A 12% i do tego włoskiej firmy Glicol 10%. Proponuję a wręcz ostrzegam aby używać kremu tak jak jest wskazane w ulotce czyli najpierw cienką warstwę potem większą i wyłącznie na noc nie stosowając przez ten okres żadnego napromieniania UV. Na dzień można spokojnie używać jakiegoś kremu nawilżającego chociaż ja osobiście zrezygnowałem ponieważ nie widzę żadnego przesuszenia się skóry. No nic, życzę powodzenia w stosowaniu i naszpcie proszę czy wam pomogło czy znaleźliście coś bardziej efektownego. Pozdrawiam Tomy Boy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam bardzo podobny problem do twojego. od nadmiernej masturbacji najpierw w 2 miejscach skora mocno mi sie zaczerwienila po czymz zamienila sie w bardzo ciemne plamy. mam juz to od dluzszego czasu i nie wiem co robic. aha i nie wydaje mi sie zeby to byly popekane zyly tylko po prostu typowe przetarcie.. mam zamiar zakupic wlasnie ten krem heparin hasco forte. jak myslisz pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować ale chyba nie ma nic skutecznego na tego rodzaju przebarwienia. heparin hasco jest żelem i szczerze mówiąc nic mi nie pomógł tak samo jak moja próba usunięcia tych przebarwień kremen depilującym Glicol 10%. Jedyne co mogę powiedzieć to, że jak nie masturbuję się przez dłuższy czas to przebawiernia robia się troszkę jaśniejsze tak jakby stawały się szare ale kiedy tylko znowu zacznę to robią się znowu czarne. Niestety nawet lekarz mi powiedział że się nie da nic z tym zrobić, więc sam już nie wiem co robić czy też doradzić. Mam z tym ogromny problem szczerze mówiąc i jak narazie wstydzę się z tego powodu zbliżyć do kobiet, więc już nawet przestałem szukać partnerki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom do jakiego lekarza sie udales i czy waliles z grubej rury, ze masz plamy na penisie od walenia konia? mysle o tym by udac sie do lekarze ale to starsznie krepujace ze wzgledu na powod owych plam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, jak grzeszyć to na całego co nie :P u lekarza byłem a raczej u lekarki która poprosiła jeszcze jakiegoś specjaliste od skóry od niby takich spraw ale powiedział że nie da się z tym nic zrobić. szczerze mówiąc to pomimo faktu że już siedze troche w temacie tak na dobrą sprawę nie uzyskałem do dziś konkretnej odpowiedzi co to jest, czy przebarwienie, czy zniszczona tkanka/skóra, czy pozostałości po siniaku/obrzęku, więc tak na dobrą sprawę nie wiem jak do tego podejść. obecnie wziąłem sobie radę hamera do serca i zorganizowałem recepte na krem na przebarwienia PIGMANORM. maść zakupu w niemczech to jakieś 20-21 euro, a warto wiedzieć że w niemczech nasze recepty są w 100% akceptowane. nic, w poniedzialek ją dostanę i będę eksperymentował więc dam znać czy widać postępy czy mi wacjusz odpadł *P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć używam trzeci dzień *) ale cholera wie, szczerze mówiąc straciłem już nadzieje co do tego :( ale pewnie sprawa jest indywidualna czy pomoże czy nie tzn. w zależności od typu skóry, od przebarwienia i tendecji do przebarwien. dzisiaj wyszedłem spod prysznica i miejsca te sa nadal czarne wręcz, więc jeśli chodzi o te sprawy to THIOSPOT jest do d... zobaczymy, kolega który polecił pisał że po mięsiący miał znaczną poprawę więc licze na cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem to zdjecie hamer ale tu sa takie dzwine male plamki a u mnie jest jedna duza od dolu i mala u gory i to w tych miejscach gdzie trzymałem. cos w stylu siniaka u to mi wyglada na cos calkiem innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wstawić zdjęcie ale mój coś taki wstydliwy i nie fotogieniczny :P żartuje ale cieżko jest zrobić przy sztucznym świetle i komórką takie zdjęcie żeby te zmiany były jak najbardziej widoczne. może uda mi się kiedy w dzień. a wy jak możecie to tez wstawcie jakąś fotę i to nie dlatego żeby porównywać tu nasze fujarki lecz interesuje mnie bardziej czy cały czas mówimy wszyscy o tym samym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjecie to ja wstawilem :) i to wlasnie takie plamki mam i niczym niemoge ich zllikwidować, probowalem sokiem z cytryny i po tygodniu zrobiły sie szare i troche bardziej niewidoczne ale nadal sa :(, chyba nieda się ich zlikwidowac niczym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli chodzi o samo przebarwienie to w moim wypadku tez sie zrobilo takie szarawe i raz jest ciemniejsze a raz jasniejsze. sam juz nie wiem szczerze mowiac. soku z cytryny tez probowalem ale to nic nie daje oprocz tego ze skora jest przesuszona. pewnie i wtedy robi sie jasniejsze lub takie szarawie kiedy skora sie przesusza. no nic dzialam dalej z tym Pigamnorm. daje tylko na noc tak jak w ulotce jest napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×