Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców w okolicy nerki po spożyciu alkoholu


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przed czerwcem tego roku po wypiciu małej ilości alkoholu obudziłem się w nocy z lekkim bólem pleców w miejscu prawej nerki. Przecierpiałem kilka godzin i minęło. Za jakiś miesiąc powtórka z rozrywki, również dzień przed był alkohol w niewielkich ilościach i obudziłem się z tym samym bólem, który minął wieczorem. Dwa dni temu wypiłem jedno piwo i znów obudził mnie ten ból, z tą różnicą że trwa już dwa dni. Ból ten nie jest uciążliwy podczas funkcjonowania w dzień, jest bardzo mało odczuwalny. Gdy nabiorę dużo powietrza do płuc ból chwilowo się nasila, jakby nerka była spuchnięta. Zrobiłem też mały test: położyłem dłoń w miejscu lewej nerki i drugą uderzyłem tą dłoń z pięści i żadnego bólu nie odczułem, jednak gdy to powtórzyłem w miejscu bolącej prawej nerki ból wystąpił. Zaśnięcie z tym bólem jest niemal niemożliwe, nie mogę leżeć w jednej pozycji przez dłużej niż 30 sekund bo ból się nasila. Jedyna ulga na sen to kapsułka ketanolu 50 mg, jednak nie widzi mi się jechanie na tak mocnych lekach tylko po to, by zasnąć. W poniedziałek idę do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie moczu i USG brzucha. Czego mogę się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo boli mnie na dole po prawej stronie wypiłem pare drinów i ból się nasilał.Ostatmi czas spożywałem też kreatynę przed treningiem do tego czeste oddawanie moczu masakra,idę do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WYszymor

Przede wszystkim białko mocno obciąża nerki. Ja mam problemy z kamicą. Chodzę na siłownię ale nie biorę żadnych białek, ani innych supli. Wszystko co jest stężone, czy skondensowane szkodzi na nerki i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×