Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder i brak nasienia


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja sprawa wygląda nastepująco. Od okolo pół roku zauważyłem całkowity brak nasienia, wzwód normalny, orgazm tak samo, ale poprostu nie mam wytrysku. W dodatku czuje jak nasieniowody są pogrubione, tzn. wydaję mi się ze nie są naturalnej wielkości. Po masturbacji, nie zawsze, ale zazwyczaj czuje delikatny dyskomfort, nie nazwe tego bolem. Mam 22 lata oraz cukrzycę typu 1 od 13 lat, nie do końca dobrze prowadzoną, wiem ze może to być wytrysk wsteczny, jednak martwią mnie te nasieniowody. Tak czy inaczej udam sie do lekarza, jednak prosiłbym o wstępną diagnozę, zeby wiedziec czego sie spodziewać. Z góry dziekuję za *ludzkie* odpowiedzi, i pozdrawiam tych, dla których jest to śmieszne. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ...... nie wiemy juz z zoną co robić , gdzie się udac .Bolą mnie od ok 4 miesiecy oba jadra.Najpierw było to pieczenie, wtedy udalismy się oboje do wenereloga , zona do ginekologa.Okazało się ,ze wszystko z nami ok.Pieczenie przeistoczyło się w ból, trafiliśmy do urologa, który po zrobieniu USG stwierdził ze niczego nie widzi.Zapytał od kiedy choruję na kregosłup i zalecił wizyte u neurologa.Tam pojawiłem się następnego dnia.I tutaj Pani doktor stwierdziła ,ze z punktu neurologicznego jest wszystko ok.Nie wiemy gdzie mamy sie udac. Ból staje sie coraz wiekszy a zycie sexualne zamarło.Prosze o pomoc........ co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×