Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ponowna koronarografia przy dusznościach


Gość monika 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika 2011

Panie Doktorze, proszę o poradę. Mój tato ma 58 lat, półtora roku temu miał robioną koronografię, zabieg się udał, poszerzono mu wtedy również zwężoną aortę przy samym sercu i wstawiono dren. Po tym zabiegu lepiej się czuł i nie miał duszności. Jednak od jakiegoś czasu znów je ma. Byl na wizycie i pan doktor robił mu usg, które nie wyszło zbytnio dobrze. Dzis ma badanie wydolnościowe, które pokaże czy nie będzie konieczna znów koronografia. Lekarz mówił, że wolałby jej uniknąć, bo bardzo osłabia organizm. Wiem,że to bardzo niebezpieczny zabieg. Co to oznacza, jeśli będzie jednak konieczna? Po tak krótkim czasie? Czy jego żyły i tętnice są w złym stanie? Czy jego serce jest bardzo słabe? Ostatnio zauważyłam że jest bledszy i na twarzy zmizerniał, chociaż mówi, że dobrze się czuje, nie chce się przyznać, zawsze taki był. Bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedz, bardzo się o niego martwię. Bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika2011

Po badaniu wydolnościowym lekarz zlecił koronografię, przerwał badanie w 4 minucie z powodu duszności. Proszę o poradę, co to oznacza, jaki stan zdrowia mojego taty. Jutro idzie do szpitala. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×