Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napięta żyła spod piersi wzdłuż żebra


Gość Sabina

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Doktorze, Jakiś czas temu zauważyłam, że jak lekko podciągnę pierś do góry, to pojawia mi się napięta żyła. Wychodzi ona spod piersi (na piersi nic nie ma) i biegnie w dół kilka centymetrów.Powoli się powiększa. Gdy ją nacisnę to boli. Wcześniej nic takiego nie mialam. Cóż to takiego może być? Czy mogą być to objawy czegoś poważnego? Czy powinnam udać się koniecznie do lekarza? Jeśli tak, to do jakiego? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam to samo od 2 tygodni. Najpierw przy podnoszeniu ręki był ból jakby stłuczone żebra. Teraz pojawiła się jakby opuchnięta i napięta żyła pod skórą która biegnie pionowo po żebrach. Nikt z lekarzy nie wie co to jest :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek_Białystok

Hej! Miałem dokładnie to samo - zgrubienie coś w rodzaju żyły na żebrach wzdłuż klatki piersiowej. Po dwumiesięcznej tułaczce po specjalistach zdiagnozowano TWARDZINĘ LINIJNĄ. Potwierdziło się dokładnie wczoraj na podstawie histopatologii. Odwiedźcie reumatologa który się w tym specjalizuje. Jeżeli chodzi o Białystok to polecam panią prof. Moskal. Pozdrawiam i dużo zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim :)

Mialam to samo, lekarz nic nie stwierdził. Po pewnym czasie pręga sama zniknęła ale ponieważ nie daje mi to spokoju to przekopałam internet w poszukiwaniu jakich kolwiek informacji i jedyne co znalazłam to choroba Mondora. Zapalenie powierzchniowe żył tak w skrócie ale zachęcam do lektury. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×