Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w podbrzuszu


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od trzech miesięcy mam kłucia z prawej strony podbrzusza, kłucia zdarzają się codziennie po kilka razy, są krótkie ale dość nieprzyjemne i występują niezależnie od dnia cyklu, choć w czasie okresu są minimalnie rzadsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,mam to samo co jakiś czas pobolewa mnie brzuch po prawej stronie,robiłam usg jamy brzusznej wszystko ok,badania na krew utajoną negatywny,bakteri też badania nie wykazały,a jednak co jakiś czas pobolewa mnie brzuch.Lekarka powiedziała ,że to może być jelito drażliwe,poza tym często męczą mnie biegunki.A wszystko to chyba na tle nerwowym,sama niewiem co mam myśleć.Ginekolog mnie badał też wszystko ok,boję się czasem myśleć co to może być? Pozdrawiam i napisz coś więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja mam takie same bole (klucia, cos jakby skurcze) odkad pamietam. Mam zespol jelita nadwrazliwego wiec mysle ze to pewnie z tym zwiazane. Mam prawie 26 lat a bole doskwieraja mi od ponad 10 lat. Mysle ze gdyby to bylo cos powaznego to badania by wykazaly (krwi, stolca, ginekologiczne). Tez mi sie wydaje ze moze byc na tle nerwowym. Trzymaj sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)Od dwóch dni kół mnie jajnik myślałam że to z powodu jajeczkowania. Ale od wczoraj jest gorzej kuje mnie już całe podbrzusze i boli kiedy oddaję mocz. Może to jest związane z tym że mam torbiele na jajnikach. Czy to może być wyrostek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zdiagnozowano w nerkach 3-4 mm złogi [badanie usg jamy brzusznej ] skolioza i lordoza pogłębiona w kręgosłupie, [rtg kręgosłupa] ciągle mam bóle, dziwne kłucia, pieczenie brzucha w okolicy pachwin, a także uczucie parzenia od wewnętrznej stronie ud, miałam badana ginekologiczne pod katem hcv, bakterii etc. nic, 0 zmian. podejrzewam ze przez branie duzej ilosci antybiotyków mam grzybice, ide jeszcze w tym kierunku to sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×