Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne kłucie w pachwinie z silnym rozwolnieniem i wymiotami po dźwiganiu


Gość Captain Jack Sparrow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Captain Jack Sparrow xD

W czwartek miałem za zadanie wyciągnąć duży głaz z wykopu ręcznie w trakcie wyjmowania strasznie mnie coś ukuło w brzuchu aż go wypuściłem, następnego dnia bardzo silnie bolało mnie podbrzusze tak jakby kolki ale na podbrzuszu w pewnych momentach aż nie mogłem sie wyprostować.Przyszła sobota doszedłem do wniosku że może moje trochę złe odżywianie jest tego powodem więc kupiłem sobie jogurcik, mówię a będzie jakieś rozwolnienie przeczyszczę organizm i dobrze będzie lecz od tamtej pory zaczęły się silne ukłucia na pachwinie z silnym rozwolnieniem w odstępach czasowych od 15min do 30 min... to nawet nie jest typowe rozwolnienie lecz tak jakby woda się ze mnie lała lecz w kolorze normalnego kału krwi nie zauważyłem nadmienię iż jak nachodzą mnie te ukłucia na pachwinie to muszę od razu iśc do toalety zrobić swoje bo inaczej nie da rady... mało tego są tak silne że jak mnie łapią to aż się cały pocę i jest mi słabo nie mogę się wyprostować... mam zamiar wybrać się do lekarza lecz trochę nie mam jak, praca zawodowa... a zapomniałem napisać że te skurcze trwają śrtednio od 1 minuty tak do 4 minut nie więcej średnio w odstępach takich jak moje wyjścia do toalety... jeszcze te rozwolnienie to jako tako może bym przeszedł ale najgorsze są te kolki (ukłucia na pachwinie to aż odechciewa się żyć czy to przepuklina czy raczej jakieś zapalenie jelit bo już naprawdę nie wiem co mam robić... 21 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×