Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i powiększenie węzłów chłonnych pachwinowych


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam obecnie 18 lat i żeby się nie pogubić zacznę od nowa . Jakieś 3 miesiące temu zaczęło mnie pobolewać lewe jądro więc pojechałem do Urologa który zrobił USG i stwierdził że są to żylaki , prawe jądro również mi badał i powiedział że jest w porządku . Jakieś 2 tyg po tej wizycie zaczęło mnie również boleć prawe ( boli już ponad miesiąc ) - nie jest ani opuchnięte , nie boli w dotyku jest miękkie . 2 tyg temu miałem laporoskopie (żylaków) i zgłaszałem problem - bolącego prawego jądra lekarzowi przed operacją . Zbadał mnie palpacyjne i powiedział że nic tu nie ma . Mam również powiększone węzły pachwinowe ( można nimi poruszać , nie tworzą pakietów i nie przylegają do skóry ) Nie widać ich gołym okiem ale czuje je przez skórę. Dodam jeszcze że jądro raz boli a raz nie , ostatnio miałem nawet 2 dni spokoju - 0 bólu ale niestety wrócił .Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego ale mam wadę kręgosłupa - kifoze piersiową . Przepraszam że tak się rozpisałem , mam nadzieję że ktoś mi pomoże z moim problemem , pozdrawiam . Dodam jeszcze że jestem dość chudy (191 cm i ważę 74 kg ) podobno u takich ludzi węzły można wyczuć przez skórę . Czekam na odpowiedź i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×