Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwony nabrzmiały bąbel w okolicy szwów po operacji stulejki


Gość MARCIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie mam 29 lat, 3 tyg. temu przeprowadzono u mnie operacyjne usunięcia stulejki, chirurg poinformował iż operacja była bardzo ciężka, po zabiegu wszystko było strasznie nabrzmiałe, a opuchlizna zaczęła schodzić dopiero po tygodniu. jak już wspomniałem minęły 3 tygodnie, w końcu mogę naciągać skórę tak aby odsłonić cały żołądź, no i tutaj mamy problem. Wraz z partnerką od 4 dni próbujemy ćwiczyć aby łatwiej skóra schodziła z żołędzia (czyt. masturbacja itd.) , dodam jeszcze iż po każdej wizycie w ubikacji idę od razu pod prysznic i przemywam ranę wodą z mydłem (wg zaleceń lekarza), zachowuję niezbędną higienę!!! Dziś gdy po wizycie w ubikacji poszedłem myć żołądź, patrząc na niego z góry, po lewej stronie zaraz przed blizną (naokoło żołędzia mam szwy tak co 3-4 mm) zauważyłem czerwony bąbel (tak jakby z krwią)??? Co to może być!? Dodam iż wcześniej nie mogłem ściągnąć wystarczająco skóry aby zobaczyć całą bliznę, dopiero dzisiaj (podejrzewam że po tych ćwiczeniach z ukochaną skóra stałą się bardziej elastyczna) odsłoniłem ten fragment rany, wcześniej w tamtym miejscu pod skórą gdy naciskałem to czułem ból i pieczenie, teraz wydaje mi się że to był właśnie ten odkryty bąbel. Co to może być? Szwy bedą ściągane za tydzień!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem czerwony bąbel (tak jakby z krwią)??? Co to może być!? - to zapewne krwiak, taki krwiak powoli powinien się samoistnie wchłonąć, raczej taki stan nie budzi niepokoju, jeśli ma Pan z tym związane silne dolegliwości to radzę wcześniej skonsultować się z urologiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Stapler :D dziekuję za odpowiedź!!! Byłem u chirurga który mnie operował! Wszystko się goi super!!! Te bąbelki się wchłaniają samoistnie :D, to są takie mini stany zapalne ale bez obaw (już zdążył się wchłonąć)!!! No i co najlepsze część szwów już mi zdjęto!!! Część za tydzień!!! ZALECENIA: używać koniecznie członka (czyt. seks), gdyż może się zrosnąć nie tak jak powinien i trzeba będzie ponownie operować!!! a więc reasumując!!! JEST SUPER!!! SEKS SEKS SEKS :D Pozdrawiam wszystkich stulejkowców!!! NIE JEST tak źle jak to malują :D Cześć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×